Навушники

Ціна
Бренд(48)
Тип навушників(1)
Призначення(1)
Акустичне оформлення(1)
Активне шумозаглушення(1)
Наявність мікрофона(1)
Конструкція мікрофона(1)
Інтерфейс підключення(1)
В наявності(1)

https://kibernetiki.com.ua/navushnyky/tag=dlya-playstationСучаснінавушники для багатьох стали незамінним супутником, дозволяючи насолоджуватися музикою, слухати аудіокниги, підкасти дорогою додому або у вільний час. Однак за останні пару десятків років значно розширився їхній асортимент, з'явилися нові моделі з покращеними характеристиками. Це, звичайно, добре, але тепер покупці губляться у виборі. Розглянемо, які бувають навушники, як їх обрати та де купити.

Які бувають типи навушників?

Навушники можна класифікувати за конструкцією та призначенням. За конструкцією можна виділити всього 6 типів:

  1. Повнорозмірні навушники — вироби великого розміру, повністю закривають вуха та мають відмінну шумоізоляцію. У них музику слухаєте лише ви, оточуючі – ні. Це якісні навушники, які використовують працівники студій звукозапису. Недоліком є великі габарити, які ускладнюють використання гарнітури на вулиці чи в транспорті.
  2. Накладні навушники — схожі на повнорозмірні, але мають менші чаші, які не повністю покривають вухо. У них чудове звучання, але не повна звукоізоляція і можна чути навколишнє оточення. Зручно використовувати у транспорті чи на вулиці.
  3. Вкладиші — безпосередньо вставляють у вушні раковини, торкаючись їх поролоновими амбюшурами. Мають середнє шумозаглушення, тому добре чути навколишнє оточення. Багато виробників випускають якісні навушники такого типу і звучання добре.
  4. Вакуумні навушники —їх ще називають внутрішньо канальними, вони вставляються у вушну раковину, мають відмінну звукоізоляцію і якість звучання. Це підходять навушники для спорту, вони не викликатимуть незручностей під час бігу чи вправ. Це також чудові навушники для музики, їх часто використовують професійні музиканти.
  5. Кісткові — не вставляються у вухо, а кріпляться за нього.Звук передається за допомогою вібрації. Це бездротові навушники.
  6. Бездротові навушники TWS — не мають проводів, працюють за бездротовою технологією, найчастіше Bluetooth. TWS розшифровується як повністю бездротове стерео, тобто між навушниками теж немає дротів.

За призначенням навушники можна класифікувати таким чином:

  1. Навушники для комп'ютера – це найчастіше стандартні Bluetooth навушники з мікрофоном.
  2. Навушники для телефона – це компактні моделі, які зручно ховати та діставати, любителі слухати музику дорогою додому часто використовують бездротові моделі.
  3. Ігрові навушники мають гарну шумоізоляцію, оригінальний дизайн, якісний мікрофон.Навушники для геймінгу виготовлені з добротних матеріалів із металевою рамкою, кнопками для керування. До цієї категорії також належать навушники для PlayStation, які дозволять повністю поринути в атмосферу гри.
  4. Навушники для дітей — виготовлені в барвистому дизайні з гіпоалергенних матеріалів, мають можливість зручно прикрутити звук.
  5. Студійні – використовуються професійними музикантами, звукорежисерами, це вироби, головною характеристикою яких є гарне звучання.
  6. Для спорту — максимально зручні, ускладнюють рухів, волого і пилозахищені. Хорошим варіантом будуть бездротові..

Така класифікація навушників досить приблизна, але вже дає певний напрямок вибору.

Як вибрати навушники?

Приступаючи до вибору, перш за все, подумайте про те, який тип звукового файлу ви будете в них слухати, чи він повинен бути високої якості? Наприклад, ви хочете вивчати уроки англійської мови або слухати аудіокниги дорогою на роботу. У цьому випадку, звичайно, відтворення має бути якісним, але не потрібний повний діапазон частот. Можна купити навушники прості, не дуже звертаючи увагу на характеристики. А ось для прослуховування музики, навіть у звичайному MP3 форматі, варто вибрати навушники для смартфона більш якісні.

Якщо ви використовуватимете навушники дома, то не потрібно шукати гаджет, захищений від погодних умов або складний. Підійдуть, наприклад, накладні або повнорозмірні навушники, що отримують сигнал від кабелю. Це навушники з шумозаглушенням, що мають сильні підсилювачі та опір. Вартість моделей в одному ряду може відрізняти лише імпеданс.

Збираєтеся слухати музику поза межами дому чи під час занять спортом? Тоді придивляйтеся до витривалих моделей складної конструкції, що передбачають якусь систему фіксації. Їх також можна використовувати вдома як навушники для навчання.

Багато хто зараз працює з дому в кол-центрах, у цьому випадку обов'язково потрібні навушники з мікрофоном.

Звичайно, перш ніж купувати потрібно прослухати різні типи файлів, щоб переконатися, що вас влаштовує якість звучання. А також необхідно враховувати, чи зручно буде їх використовувати, чи влаштовує вартість гаджета. Наприклад, ціна на бездротові навушники може здатися високою, але багато хто надає значення саме комфорту їхнього носіння.

Якщо хочете оцінити довговічність існування у вас навушників, варто враховувати як характеристики навушників, так і звернути увагу на бренд.

Кращі бренди навушників 

Саме виробник відповідає за якість та довговічність виробу, тому радимо звернути увагу на найкращі бренди навушників:

  1. Apple — безумовно, найкраще технічне та дизайнерське рішення любителів техніки цього бренду. Відмінне звучання, чисте та глибоке, потужні баси, які не дратують користувача. Навушники добре тримаються у вушних раковинах, довго не розряджаються, їх зручно розміщувати в кейс і діставати з нього.Ціна на навушники бренду стартує від 999 грн.
  2. Marshall — навушники цього виробника мають відмінне звучання, гарне шумозаглушення, дозволяючи не чути навколишню обстановку і насолоджуватися музикою. Мають оригінальний дизайн, легкі та зручні, компактно складаються. Не натискають навіть після тривалого носіння, на шнурі є пульт керування та мікрофон.
  3. JBL — завдяки конструкції моделі цього виробника гарантують комфорт, ідеально «сидять» на голові та добре тримаються у вухах, не випадають, є складні навушники. Забезпечують реалістичний та об'ємний звук із потужними басами.

Для меломанів можна порадити вибирати такі бренди як Apple, Samsung, Xiaomi, Anker, Marshall, Panasonic, Sony. Геймерам радимо звернути увагу на наступних виробників: Razer, Asus, Hator, HyperX, JBL, Defender, 2EBloody.

Де придбати навушники в Україні?

Якісні навушники від відомих брендів можна купити в мережі магазинів електроніки Кібернетики. На сайті нашого інтернет-магазину представлені адреси понад 50 офлайн магазинів. У кожному з них можна вибрати відповідний за типом та призначенням аксесуар для прослуховування, і переконатися в достатній його якості та зручності. Якщо ви не знайшли магазин у своєму місті можна навушники замовити та купити в інтернет-магазині. Представлений великий каталог, де можна знайти недорогі навушники, так і гарнітуру Apple для iPhone.

Купити навушники у Києві чи будь-якому іншому населеному пункті України можна з доставкою через транспортну компанію «Нова пошта». У комплекті ви отримуєте гарантію від виробника, можливість повернення 14 днів.