Wi-Fi роутери та маршрутизатори
Обрати інше місто
Wi-Fi роутери та маршрутизатори - Відгуки покупців
Ціни на wi-fi роутери та маршрутизатори
Назва
Ціна
1 399 ₴
1 799 ₴
1 099 ₴
Назва
Ціна
Роутери (маршрутизатори) підключаються до каналу вашого інтернет-провайдера і роздають доступ до мережі одночасно на кілька пристроїв, що потрапляють у радіус їхньої дії. Таким чином відпадає необхідність підключати до інтернету кожен ноутбук, планшет або смартфон окремо. На цьому функції Wi-Fi роутера не закінчуються. Його також можна використовувати для перегляду цифрового телебачення, зберігання файлів тощо.
Wi-Fi роутери - швидкий доступ до інтернету
Роутер виступає в ролі посередника між провайдером і користувацьким девайсом, водночас сучасні моделі дають змогу під'єднувати пристрої і кабелем, і мережею Wi-Fi для максимально зручного налаштування домашньої мережі. Швидкість роутера і ціна безпосередньо залежить від функціональних можливостей, розібравшись з якими, ви зможете підібрати оптимальний варіант для своїх потреб.
Швидкість з'єднання залежить і від характеристик роутера, і від інших чинників (відстань до приймаючого гаджета, його пропускна спроможність, поділ пристроїв у приміщенні перепонами у вигляді стін тощо).
Як вибрати роутер
Для домашнього використання вибирають моделі з простим і зрозумілим інтерфейсом, з яким легко розібратися самостійно, і який закриває основні потреби звичайного обивателя. Дорожчі моделі (з потужними антенами, підвищеною швидкістю, стабільністю і безпекою) частіше обирають для виробничих потреб, де потрібен високий ступінь захисту мережі та обслуговування великої кількості пристроїв одночасно.
Важливим критерієм є стандарт вай фай, який підтримує пристрій. На сьогодні доступно 6 стандартів, кожен з наступних відрізняється від попереднього підвищеною швидкістю і підтримкою частотних діапазонів. Найактуальніші для більшості користувачів - Wi-Fi 4, Wi-Fi 5 і Wi-Fi 6. Останні два варто вибирати, якщо крім простих завдань вам можуть знадобитися додаткові функції, підтримка великої кількості користувачів без втрати швидкості передачі даних, підключення пристроїв розумного будинку тощо.
Не менш важливу роль відіграє частотний діапазон вай фай. Для невеликого навантаження на мережу буде достатньо частоти 2,4 Ггц, яка підходить в тому числі для великих площ, розділених перегородками і стінами. Недоліком її вважається висока перевантаженість кількістю абонентів, через що можуть виникати перешкоди. Роутер 5 Ггц має низку переваг:
- частота поки що відносно вільна, що забезпечує стабільний зв'язок;
- практично повна відсутність перешкод;
- висока швидкість скачування і пропускна здатність.
Для безперебійної роботи оптимально вибирати маршрутизатор, що працює в обох діапазонах. У разі відсутності сигналу на одній із частот такий прилад автоматично переключиться на доступний.
При виборі роутера необхідно уточнити, чи буде пристрій сумісний саме з вашим провайдером, оскільки використовувані протоколи (IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP) у кожного з них можуть відрізнятися.
При виборі відповідного маршрутизатора виділяють 3 типи швидкості.
- WAN роз'єм (зовнішня мережа). Для стандарту Fast Ethernet швидкість прийому даних маршрутизатором від провайдера становить до 100 Мбіт/c, а для Gigabit Ethernet - до 1 Гбіт/с.
- LAN роз'єми (внутрішня мережа). Необхідні для під'єднання дротових пристроїв (ПК, ігрові консолі тощо). При підключенні за допомогою кабелю і відсутності додаткових високих навантажень можна розраховувати на максимально заявлену провайдером швидкість.
- Зв'язок по Wi-Fi (бездротовий). Залежить від безлічі факторів, крім технічних характеристик передавальних і приймальних пристроїв. Найчастіше при передачі даних саме цим способом варто розраховувати приблизно на 2/3 від заявленого максимуму. Ще однією особливістю цього способу є нерівномірний розподіл швидкості між гаджетами, якщо в налаштуваннях маршрутизатора не передбачені відповідні налаштування.
Додаткові функції роутерів
З найбільш затребуваних додаткових опцій можна виділити такі:
- можливість завантаження даних у мережеве сховище або на зовнішній диск;
- вбудований антивірус і фаєрвол для підвищення безпеки мережі;
- доступ до даних, що знаходяться на віддаленому накопичувачі;
- обмеження доступу до небажаних ресурсів тощо.
Наявність нестандартних функцій збільшує вартість роутера, яка виправдана в разі необхідності додаткового захисту від хакерських атак, для забезпечення контролю за дитячими гаджетами та оптимізації доступу до віддалених файлових сховищ.
Де купити Wi-Fi роутер в Україні
Купити роутер для домашнього використання або роботи в офісі можна в магазині електроніки Кібернетики. Інтернет-магазин реалізує роутери в Києві та інших містах України завдяки можливості доставки в будь-який населений пункт «Новою поштою». Ви також можете замовити роутер на сайті та забрати його в одній із точок видачі самостійно.
Компанія пропонує широкий асортимент маршрутизаторів від сучасних брендів: TP-Link, Tenda, Acer, Asus, Netis, Xiaomi та інших провідних виробників. Вас приємно здивує швидке і якісне обслуговування, а також вибір зручних способів доставки та оплати, включно з купівлею в кредит. Щоб купити вай фай роутер, досить вибрати вподобану модель і оформити замовлення безпосередньо на сайті або зателефонувавши за вказаними контактними телефонами. Фахівці компанії з радістю дадуть відповідь на можливі запитання і подбають про те, щоб таке важливе придбання задовольняло всім вашим потребам.