Про нас

Як все починалось?

Мережа магазинів «Кібернетики» бере свій початок з 2005 року. Саме тоді у місті Херсон відкрився перший магазин. На сьогодні мережа налічує вже 40 успішних магазинів у різних куточках України. Ми виросли в роздрібну мережу і надалі продовжуємо динамічно розвиватися.

Головне наше досягнення – тисячі задоволених клієнтів, дружня команда, справжня сім’я, багато членів якої виросли від продавців-консультантів до менеджерів та топових керівників відділів. Ми молоді, амбітні, спраглі до знань та маємо спільну непереборну пристрасть до сучасних цифрових технологій.

Ми високо цінуємо кожного працівника компанії, професіоналів, які віддані своїй справі на всі 100%. І, звичайно ж, чи не найважливішим пріоритетом у нашій роботі є комфортна співпраця з кожним клієнтом індивідуально.

Наша мета - виключно позитивний досвід придбання продукції Кібернетики, адже ми зацікавлені, щоб новий клієнт ставав постійним. Для цього ми впроваджуємо сучасні інструменти взаємодії, розширюючи перелік послуг і опцій нашої мережі. Тому, хто б ти не був: потенційний клієнт Кібернетики чи наш майбутній колега, ми завжди відкриті до нових знайомств. І впевнені, у нас ти знайдете те, що шукав.

Ми - «Кібернетики», і ми знаємо все про сучасні цифрові технології. Так, в нашому фізичному магазині, або на сайті ти можеш придбати гаджет, мобільну, компʼютерну, фото- і відеотехніку провідних світових виробників, електронні іграшки, транспорт і цифрові екосистеми за оптимальними цінами.