Повербанки

Безкоштовна доставка від 1999 грн!
Power Bank Varta Fast Energy 10000 mAh White
Power Bank Varta Fast Energy 10000 mAh White
Лишити відгук
ПУМБ15
ПриватБанк7
Монобанк7
А-Банк7
Безкоштовна доставка від 1999 грн!
Power bank 20000 mAh Black
Power bank 20000 mAh Black
Лишити відгук
ПУМБ15
ПриватБанк7
Монобанк7
А-Банк7
PowerBank XO PR158 22.5W 50000mAh Black
PowerBank XO PR158 22.5W 50000mAh Black
Лишити відгук
ПУМБ15
ПриватБанк7
Монобанк7
А-Банк7
Безкоштовна доставка від 1999 грн!
Power Bank Globex Me Power 30000
Power Bank Globex Me Power 30000
Лишити відгук
ПУМБ15
ПриватБанк7
Монобанк7
А-Банк7
PowerBank Adata S20000D 20000mah (black)
PowerBank Adata S20000D 20000mah (black)
Лишити відгук
ПУМБ15
ПриватБанк7
Монобанк7
А-Банк7
Безкоштовна доставка від 1999 грн!
Power Bank BYZ W5 20000 mAh Type-C Black
Power Bank BYZ W5 20000 mAh Type-C Black
Лишити відгук
ПУМБ15
ПриватБанк7
Монобанк7
А-Банк7

Що таке Power bank?


Power bank - це портативний пристрій, який дозволяє заряджати батарею смартфону, планшету, навушників та інші електронних девайсів через сумісний роз'єм, за відсутності доступу до джерела струму чи будь-якого способу живлення.

Після повної зарядки, цей малий стає повноцінним переносним джерелом енергії. Корисна річ як для подорожей, так і на випадок, коли забувсь підзарядитись, вибігаючи з дому на прогулянку.

Обирай повербанк за бажаними характеристиками (ємність акумулятора, швидкість поповнення заряду, вбудований дисплей, з ліхтариком тощо) та будь на зв'язку на будь-яких умов.


Види портативних зарядних пристроїв Power Bank


Існує кілька видів павербанків, що пропонують варіації можливостей для швидкої зарядки батареї в різних ситуаціях. Вибір конкретного типу залежить виключно від потреб та вимог користувача, очікуваних умов використання. Ось декілька з них:


Стандартний. Найпоширеніший тип «банки», який має вбудований акумулятор та один чи декілька USB-портів для підключення пристроїв. Зазвичай такі повербанки мають різні ємності, що визначає їх менш тривалий або ж довгий час роботи. 


Соларний Power Bank. Має вбудовану сонячну панель, яка живить його акумулятор. Повербанк на сонячній батареї особливо корисний під час походів, кемпінгу або в ситуаціях, коли відсутнє електропостачання. Така зарядка може зайняти багато часу, тож подібні «банки» зазвичай оснащені і USB-підтримкою.


Швидкістний. Павербанк з підвищеним показником вихідного струму забезпечує швидку зарядку та дозволяє оперативно поповнювати енергію на пристроях, які є сумісними (з підтримкою технології швидкої зарядки). За інших умов, процес поновлення заряду займе стандартний час. 


Бездротовий Power Bank. Використовують таку технологію передавання енергії, що дозволяє заряджати пристрої, просто поклавши їх на поверхню портативної батареї. Бездротова зарядка - це зручно, оскільки не потрібно носити з собою додаткові кабелі.


Мініатюрний. Якщо ти фанат компактних за розміром девайсів, рекомендуємо купити повербанк з міні-габаритами. Проте, разом з тим, не очікуй велику ємність. Він легкий та зручний для перенесення в кишені або сумці. Ці павери призначені для задоволення незначних потреб в живленні.


Як обрати повербанк?


При виборі «банки» оцінюємо декілька важливих факторів, орієнтуючись на бажану продуктивність та спосіб використання. Ось кілька критеріїв, на які варто звернути увагу:


Ємність акумулятора. Якщо купувати повербанк для телефона - 5000-10000 мАгод буде достатнім, для планшетів або ноутбуків знадобиться девайс з більшою ємністю - 20000 мАгод і вище.


Вольтаж. Більшість переносних зарядних пристроїв мають вихідну напругу 5 вольт (В), що є стандартом для смартфонів (більшості) та інших пристроїв, які працюють від USB. 

Однак, наявні повербанки з вищим вольтажем - 9 В або 12 В, які можуть бути сумісними з певними ноутбуками або іншими високовольтними девайсами. Вони часто підтримують технології Power Delivery, що дозволяє швидко заряджати батареї пристроїв з високою потужністю.

Тож, перед вибором паверу важливо переконатися, що його вихідна напруга підходить для поповнення заряду твоїх пристроїв. 


Кількість портів. Просто визнач наперед, скільки пристроїв ти збираєшся заряджати одночасно та які роз'єми тобі для цього необхідні.


Швидкість. Повербанк з вищим вихідним струмом (2,4 ампера (А) і більше) здатний надавати більшу потужність для скорішого поповнення енергією сумісних пристроїв. Такі моделі можуть підтримувати технології Quick Charge або Power Delivery. Чим вище вихідний струм банки, тим швидше буде заряджатися ваш гаджет. 


Розмір і портативність. Плануєш носити павер з собою в походах, подорожах або щоденних справах? Зверни увагу на його розмір, вагу та тип (бездротова зарядка чи ще й кабель тягнути). Вибери найбільш компактний варіант, враховуючи бажану ємність.


Бренд. Обираючи девайс від виробника, що має хорошу репутацію, користувач убезпечує себе в питаннях якості, надійності та довговічності. Крім того, кожен окремий бренд - це власний унікальний дизайн, від форми, кольору та фактури до дисплеїв на корпусі.


Додаткові функції. На ринку представлено безліч моделей, доповнених цікавими плюшками. Тож з легкістю можна купити повербанк з ліхтариком чи вмонтованим дисплеєм, який відображатиме відомості про рівень заряду; зі світловий індикатором; із захистом від перенапруги тощо.


Де купити недорогий повербанк в Україні?


У мережі магазинів «Кібернетики» завжди в наявності за доступною ціною широкий вибір повербанків провідних світових виробників, які спеціалізується на створенні електроніки та аксесуарів, зокрема на зарядних пристроях. Обирай самостійно на сайті або приходь за підказками від наших менеджерів до будь-якого зручного магазину мережі, що допоможуть підібрати power bank оптимальної ємності під твої девайси. Щодо наявності чи бажаного способу оплати завжди можеш звертайтесь за номерами: 0800-33-26-96 або 050-853-23-83.