Комп'ютерні столи
Ціни на комп'ютерні столи
Назва
Ціна
Назва
Ціна
Школярам, студентам, фрілансерам, геймерам і всім тим, чия діяльність пов'язана з тривалою роботою за комп'ютером, вкрай важливо правильно облаштувати робочий простір. Це впливає не тільки на зручність і продуктивність, а й допоможе уникнути проблем зі здоров'ям у майбутньому. Ось чому до вибору комп'ютерного столу необхідно підходити з усією відповідальністю.
Яким має бути комп'ютерний стіл
Перед тим, як купити комп'ютерний стіл, важливо визначитися, скільки часу ви за ним будете проводити і які виконувати завдання. Якщо це разові прості дії (перегляд фільму, серфінг в інтернеті час від часу та інші нескладні задачі), то простої бюджетної моделі буде достатньо. Для багатогодинної роботи комфорт і функціональність відіграють куди важливішу роль.
Щоб уникнути проблем зі здоров'ям, рекомендують дотримуватися таких принципів:
- глибина стільниці має бути такою, щоб відстань до екрана була не меншою за 0,5 м;
- монітор має бути на рівні очей, але допускається трохи нижче;
- столи з вирізом кращі за моделі з висувною полицею, оскільки так лікті будуть не у висячому положенні й не буде зайвої м'язової напруги;
- стандартна висота становить 70-80 см, що дає змогу не сутулитися і тримати коліна під прямим кутом.
Як вибрати комп'ютерний стіл
Вимоги до комп'ютерного столу залежать від низки чинників - від віку і роду діяльності користувача, розмірів доступного простору, особистих уподобань тощо. Логічно припустити, що ігровий стіл для геймера істотно відрізнятиметься від меблів для офісних співробітників. Загалом, комп'ютерні столи умовно можна розділити на 4 групи.
- Офісний варіант. Класичний стіл для навчання і роботи. Найпоширеніші моделі, ергономічні, витримані в стриманому стилі без надмірностей. Можуть доповнюватися полицями або шухлядами для встановлення додаткових пристроїв і документів.
- Компактні версії. Маленький стіл легко впишеться в будь-який інтер'єр. Якщо він ще й складаний, то після роботи або навчання його можна прибрати в сторону, звільняючи простір і без того невеликої кімнати.
- Геймерський стіл. Ці моделі часто оснащені яскравими дизайнерськими деталями і різними доповненнями, які можуть знадобитися під час довгої гри. Це може бути комп'ютерний стіл з підсвічуванням, підставкою для навушників, тримачем для склянки тощо.
- Комбінований стіл. Відрізняється більш значними габаритами, ніж мінімалістичний офісний стіл, з безліччю полиць і шафок для зберігання документів, периферії та іншого.
Основні форми столів для комп'ютера:
- прямі;
- кутові.
Перший варіант вимагає достатньо вільного простору в приміщенні. Кутові ж більш компактні й легко впишуться в кімнату, де мало місця для великого столу.
Оптимальна висота для роботи в положенні сидячи залежить від зросту людини. Так, для школяра зростом до 1,6 м підійде модель висотою 65 см. Для людей середнього зросту (160-175 см) достатньо буде 70 см, а високий стіл (75 см і більше) - для решти.
Якщо вам важко довгий час сидіти в одному положенні, зверніть увагу на моделі з регулюванням за висотою, які можна використовувати стоячи. Періодична зміна положення тіла знизить навантаження з хребта, і ви будете менше втомлюватися протягом робочого дня. Регульовані моделі також стануть чудовим рішенням для сімей з кількома дітьми різного віку.
Основні матеріали:
- дерево (мають ефектний вигляд, але важкі за вагою і дорогі);
- ДСП (використовується в бюджетних моделях, для більшої практичності вибирайте товщину не менше 2 см);
- МДФ (також недорогий і практичний варіант, але не підходить для приміщень з високою вологістю);
- метал (відмінний варіант для стилю хай-тек, міцна і надійна конструкція);
- гартоване скло (міцні та стильні столи, не бояться механічних пошкоджень і вологи, зручні в догляді).
Вибір кольору здебільшого ґрунтується на особистих уподобаннях і загальній обстановці в приміщенні. Білий стіл для комп'ютера не тільки гарно виглядає у різних стильових напрямках інтер'єру, а й позитивно впливає на розумові процеси, підвищуючи мозкову активність. Тим, хто цінує класику і практичність, підійде чорний стіл для комп'ютера. Він гармонійно доповнить як робочий кабінет, так і робоче місце школяра. Крім стандартних відтінків сьогодні є безліч і інших популярних кольорів - благородний венге, яскравий помаранчевий або навіть експресивний червоний.
Де купити комп'ютерний стіл в Україні
Магазин електроніки Кібернетики, що реалізує техніку від офіційних виробників, також пропонує великий вибір комп'ютерних столів з можливістю купівлі в кредит або в «оплату частинами». Тут ви знайдете якісні та комфортні меблі з гарантією від виробника від таких брендів, як:
Щоб замовити в інтернет-магазині комп'ютерні столи в Києві за найкращою ціною, достатньо додати вподобану модель у кошик і заповнити форму на сайті. Доставка здійснюється в усі регіони обслуговування «Нової пошти», тому ви можете купити стіл для комп'ютера в Києві та будь-якому іншому населеному пункті, де є відділення перевізника або магазин Кібернетики.