Геймпади
Ігрові контролери - Відгуки покупців
Ціни на геймпади
Назва
Ціна
Назва
Ціна
Мрієте підняти свій ігровий левел? Тоді вам обов'язково потрібний геймпад. Ви, мабуть, чули, що це крута штука, без якої не обходиться жоден справжній геймер. Це маленька, але досить потужна річ, здатна втілити звичайну гру в справжню пригоду. Давайте розберімося, що це за звір такий.
Геймпад – повний контроль над ігровим процесом
Уявіть, що у вас є геймпад. Ви сидите перед комп'ютером (або телевізором, ноутбуком, граєте на планшеті чи телефоні), у руках у вас бажаний геймпад і ви тримаєте гру повністю під своїм контролем. Кожна кнопка або клавіша на маніпуляторі відповідає за певні дії. Одна змусить вашого перса стрибнути, інша допоможе вам вистрілити, а якщо потрібно проповзти повз ворогів, то для цього є спеціальний стик. Потрібні тільки ваші спритні пальці.
Не думайте, що керувати геймпадом складно, інтуїтивно все зрозуміло. Ваші пальці швидко запам'ятовують, які рухи потрібно зробити і роблять це автоматом. Це особливо круто у шутерах, де кожна секунда на рахунку або у файтингах, де комбо атак вимагають блискавичної реакції. Це особливо круто у шутерах, де кожна секунда на рахунку або у файтингах, де комбо атак вимагають блискавичної реакції.
Види геймпадів
Ну, що вже загорілися купити геймпад? Тепер розберімося, які вони бувають і як їх вибрати.
По-перше, вони бувають дротові та бездротові. Дротові геймпади з'явилися раніше, це, так би мовити, «класика жанру». Чи є у них переваги? Звичайно, вам не потрібно «паритися» про зарядку. Ну, а дроти, звичайно, іноді заважають, тому, можливо, ви віддасте перевагу бездротовому геймпаду. Свобода рухів — це класно, можна розвалитися на дивані та грати. Але не забувайте про зарядку.
Напевно, ви вже гравець із стажем. Неважливо, що ви використовуєте для гри, геймпади знайдуться практично для всіх пристроїв:
- Геймпади для iPhone. Вони зазвичай компактні і підключаються через Lightning порт або Bluetooth. А є моделі, що кріпляться прямо до телефону, утворюючи міні-консоль. Хіба не круто?
- Геймпади для комп'ютера. Тут вибір великий, є звичайні, дротові, а сучасні бездротові з купою додаткових кнопок. Більшість до компа підключається через USB чи Bluetooth. Існують моделі, де можна запрограмувати ваш стиль гри.
- Геймпади для ноутбука. Якщо у вас ноутбук, то вам підійдуть і геймпади для компа. Але моделі для ноутбука менші, їх зручніше брати із собою.
- Геймпад для планшета. Вони хороші тим, що універсальні та підходять для багатьох операційних систем (iOS, Android). Багато моделей мають спеціальні кріплення, щоб утримувати планшет, який перетворюється в цьому випадку в міні-консоль. Загалом, маєте планшет, не потрібно купувати інший пристрій, щоб грати.
- Геймпаді для ігрових приставок. Тут для кожної консолі (PlayStation, Xbox, Nintendo) свій пульт управління, який ідеально підходить до неї та має свої унікальні фішки. Наприклад, сенсорна панель на геймпадах плейстейшн або змінні стики на геймпадах Xbox Elite.
- Геймпади для телефону. Вони зазвичай складні чи телескопічні, не займають багато місця, їх зручно носити. А якщо у вас є час і ви хочете пограти, то швидко перетворять ваш телефон у міні-консоль. Працюють переважно через Bluetooth.
Можливо, у вас є кілька пристроїв, і ви не знаєте, для якого купити ігровий джойстик. Знайте, що багато моделей є універсальними і можуть працювати з різними пристроями.
Особливості та функції геймпадів
Тепер давайте розглянемо основні елементи управління, які є у геймпада:
- Під лівою рукою розташована кнопка-хрестовина, за допомогою якої здійснюється управління рухом, вона об'єднує 4 кнопки: вгору-вниз-вправо-вліво.
- Під правою рукою розташована кнопка, за допомогою якої виконується дія над об'єктом: стрибнути, взяти, вистрілити та інше.
- Під вказівним пальцем знаходяться тригери, кнопки, що дозволяють стріляти. Вони були розроблені разом із ускладненням ігор. Також до такої кнопки крім стрілянини прив'язують інші функції.
- У багатьох сучасних геймпадах використовуються стіки — мікроджойстики, що дозволяють робити рух тільки по 2 осях, Х і У.
- Є службові кнопки, дозволяють управляти грою, призупиняти її, змінювати і вибирати режими, викликати меню: Start, Select, Mode, Back.
Тепер зрозуміло, як керувати грою за допомогою геймпада і давайте з'ясуємо, які фічі роблять його таким крутим:
- геймпад настільки комфортно тримати в руках, що вони зовсім не втомлюються навіть після декількох годин гри;
- маніпулятор вібрує у відповідь на дії на екрані, тому ви чудово відчуєте гру;
- деякі моделі дають змогу програмувати кнопки під ваш стиль гри;
- є геймпади з функцією LED-підсвічування, яке налаштовується.
- якщо є вбудовані динаміки та роз'єм для навушників, ви повністю поринете в гру.
Геймінг має бути функціональним і стильним, а таке можна здійснити лише, придбавши джойпад.
Де придбати геймпад в Україні
Вже загорілися ідеєю купити геймпад? Радимо його замовити в інтернет-магазині Кібернетики. Тут просто космічний вибір геймпадів на будь-який смак та гаманець. Ви знайдете маніпулятори для всіх платформ: LayStation, Xbox, PC, Nintendo Switch. Хочете дротовий, бездротовий, простіший, найкрутіший — все без проблем. Таких цін на геймпади у Києві ви не знайдете ніде. Не поспішайте з вибором, прочитайте описи. Якщо щось не зрозуміло, телефонуйте менеджеру за номером 0800-33-26-96. Якщо ви хочете купити геймпад в Києві, то забрати його можна самовивозом або оформити доставку на Нову Пошту. Вже наступного дня ви зможете оцінити свій маніпулятор у дії.
Якщо бажаєте особисто оглянути геймпад перед покупкою, потримати його в руках, протестувати? Є ціла мережа офлайн магазинів Кібернетики. Подивіться на сайті, чи є магазин електроніки Кібернетики у вашому місті. Якщо є, купити зможете ще швидше і в той же день зможете пограти. Пам'ятайте, що на кожен виріб надається гарантія виробника. У Кібернетики лише оригінальна продукція. Чи готові підняти свій геймінг на новий рівень? Тоді швидше в Кібернетики за покупкою та вперед підкорювати віртуальні світи!