Смартфони Samsung

Телефон Самсунг — вихід за рамки можливого

На мобільні пристрої з операційною системою Android припадає 70% світового ринку. А найбільшим постачальником смартфонів Android є Samsung. Компанія розширює можливості інновацій із кожною новою моделлю телефону, утримуючи незмінно високу планку якості. І це те, чому користувачі бренду надають великого значення.

Samsung пропонує інтерфейс, специфікації, апаратне та програмне забезпечення на більш просунутому рівні. Від передових технологій до стильного дизайну - широкий вибір мобільних девайсів від Samsung виділяє його серед інших брендів.

Модельний ряд смартфонів Samsung

Протягом тривалого часу південнокорейський бренд використовує суміш алфавіту та цифр, щоб маркувати та відрізняти пристрої один від одного. За буквеними ініціалами в назві гаджета приховано певне значення та цілі. Вони надають кожному продукту його власну ідентичність.

Galaxy S означає "Super Smart", і ця серія є найсучаснішою та найпотужнішою. Galaxy A - "Alpha", і вона дещо доступніша, Fold/Flip - телефони з гнучким екраном.

Інтернет-магазин Кібернетики є офіційним представником компанії Samsung в Україні та пропонує покупцям девайси чотирьох основних серій:

 • Galaxy S. Лінійка S-гаджетів була першою, що була випущена під брендом Galaxy. Це флагманська серія смартфонів Samsung, що складається з топових продуктів компанії. Пристрої мають преміальний дизайн із захистом корпусу IP68 і вражаючою камерою, яка знімає круті фото навіть із шару стратосфери. Високі технічні характеристики: надшвидкісні процесори Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 та оперативна пам'ять до 12 ГБ. Гаджети серії Galaxy S - це завжди одне з найпередовіших рішень на ринку. Девайси вигідно відрізняються як у збиранні та матеріалах виготовлення, так і кількості програмних інновацій (Galaxy AI).
 • Galaxy M. Серія, яка в 2019 році прийшла на зміну девайсам Galaxy J. Дані пристрої пропонують багато за своєю ціною. Крім сучасного дизайну, моделі Galaxy M оснащують Infinity, AMOLED-дисплеєм та якісною системою камер. Одна з головних переваг – час автономної роботи. Гаджети оснащені ємними акумуляторами та підтримують функцію швидкої зарядки. Смартфони лінійки М – це відмінний вибір для користувачів, які шукають недорогий смартфон із гарними характеристиками.
 • Galaxy A. Серія A складається із суміші смартфонів вищого та середнього класу. Це доступніша альтернатива лінійки S. Пристрої мають середні характеристики та дизайн, натхненний флагманами компанії, за більш доступну ціну. Відмінні параметри модельного ряду: AMOLED-дисплей, водонепроникність, швидка зарядка та пам'ять, що розширюється. Це відмінний вибір для користувачів, які шукають хороший смартфон з обмеженим бюджетом.
 • Galaxy Fold/Flip. Смартфони високого класу, які вперше побачили світ у 2019 році, як наступник серії Note. Головна відмінність пристроїв лінійки полягає у незвичайній конструкції. Саме завдяки ній девайс можна використовувати як смартфон, і як планшет. Телефон Samsung Fold/Flip створений для забезпечення найкращої продуктивності. Це не звичайна розкладачка, а повноцінний мобільний гаджет із більш ніж вдало втіленою концепцією.

Переваги мобільних гаджетів Samsung

Виділимо основні причини, які підштовхують користувачів купити смартфон Samsung:

 • Багатозадачність. Samsung є одним із брендів, що пропонують найпотужніші можливості багатозадачності: одночасний поділ екрану, функції Edge Panel та Pop-up View. З кожним новим поколінням компанія продовжує працювати над її вдосконаленням.
 • Чудова камера. Ряд конфігурацій камер Galaxy розроблені таким чином, щоб допомогти навіть самому непрофесійному фотографу робити чудові знімки.
 • Більше персоналізації. Девайси дозволяють налаштувати робочий простір смартфона відповідно до переваг користувача: групування додатків у папки, налаштування тем/фону, використання панелі швидкого доступу та ін.
 • Дизайн. Мобільні пристрої доступні в різних формах, розмірах та конфігураціях. Купуючи новий телефон Samsung, користувач на власному досвіді відчуває преміальність, якість та унікальність пропозиції.
 • Автономність. Смартфони бренду оснащені адаптивним режимом енергозбереження, що забезпечує кілька днів роботи без заряджання.
 • Безпека Knox. Це повний набір функцій безпеки апаратного та програмного забезпечення. Йому довіряють як уряди, і великі підприємства. PIN-коди, паролі, біометричні дані, ключі аутентифікації тощо - під надійним захистом Knox.
 • Єдина екосистема. Екосистема додатків для Android включає колекцію підключених продуктів, які можуть бездоганно працювати у зв'язці - смартфони, планшети, смарт-годинник і ноутбуки.

Щоб замовити гаджет із серії мобільних девайсів Samsung з доставкою до м. Київ, виконайте онлайн бронювання або скористайтесь службою підтримки інтернет-магазину на "Кібернетики". Менеджери допоможуть визначитися із вибором, який максимально відповідає вашим інтересам. Кешбек, нарахований за покупку, буде конвертований у знижку для шопінгу у майбутньому.