Фени

Фен для волосся - пристрій для швидкого сушіння волосся після миття, а також незамінний інструмент під час створення зачіски. Важливо вибрати якісний прилад, який не пересушуватиме і не псуватиме волосся під час регулярного використання, а також сам прослужить довго. Інтернет-магазин Кібернетики пропонує великий вибір фенів різних типів і комплектацій так, щоб будь-який покупець знайшов для себе необхідну модель відповідно до своїх потреб.

Види та функції фенів

Хоча фени не мають суворої класифікації, умовно можна виокремити чотири основні їхні типи.

  1. Класичний фен. Найбільша категорія, оптимальний варіант для щоденного домашнього використання. Досить потужні моделі зі зручною довжиною корпусу (22-24 см), з якими найчастіше йдуть у комплекті концентратор (насадка, що звужується) і дифузор (для створення об'ємних зачісок). Недорогі фени для волосся часто обмежуються стандартним функціоналом, тоді як просунуті моделі за параметрами нітрохи не гірші за професійні версії, які використовуються стилістами.
  2. Дорожній фен. Як зрозуміло з назви, моделі з цієї категорії ідеально підходять для транспортування і в основному використовуються в подорожах. Малопотужні прилади займають небагато місця у валізі завдяки компактним розмірам і складній ручці. Ніхто не забороняє користуватися дорожнім феном і вдома, але не слід від нього чекати великої потужності та високої швидкості сушіння. Функціонал у них також більш обмежений, але коштують такі моделі значно дешевше звичайних побутових моделей.
  3. Фен-щітка. Конструкція приладу дає змогу сушити і укладати волосся одночасно, що особливо зручно при обмеженому часі для зборів та приведення себе в порядок вранці. Автоматичне обертання насадки робить такий фен зручним інструментом навіть у недосвідчених руках. Набір насадок у різних моделях відрізняється і підбирається індивідуально за потребами. Якщо вам потрібно приборкати кучеряве волосся, підійде фен-випрямляч із прямим гребінцем у комплекті. З круглими насадками прилад можна використовувати за принципом плойки, створюючи великі й дрібні завитки, залежно від діаметра насадки.
  4. Професійний фен. Фени прийнято ділити на побутові, напівпрофесійні та професійні. Це розмежування вельми умовне, оскільки з удосконаленням моделей дедалі більше з них оснащені всіма необхідними функціями і мають у комплекті безліч насадок для сушіння волосся і створення укладок, як у салоні. Професійні пристрої сьогодні відрізняються здебільшого габаритами, незручними для самостійного застосування. В іншому сучасні класичні прилади, особливо, з преміум-сегмента, також являють собою потужні фени з безліччю функцій і мало поступаються салонним агрегатам.

Як вибрати фен для волосся

Найперший параметр, на який необхідно звернути увагу, - потужність приладу. Чим вона вища, тим менше часу знадобиться на сушку. Показник малопотужних дорожніх пристроїв зазвичай не перевищує 1500 Вт, стандартних побутових - до 2000 Вт, професійних - 2000 Вт і більше.

Другим за важливістю параметром є кількість температурних режимів і швидкостей обдування. Якщо ви вирішили купити фен для волосся для домашнього використання, найчастіше достатньо 2-3 таких режимів, вибір яких залежить від довжини і структури волосся. Для короткої стрижки або ослаблених прядок потрібна дбайлива сушка. Щадний режим роботи на першій швидкості і не надто гаряче повітря не травмує волосся, але дасть змогу надати потрібної форми стрижці. Довгі густі локони зазвичай сушать на максимальній швидкості. Готову укладку фіксують за допомогою потоку холодного повітря, використовуючи відповідний режим, що забезпечить тривале збереження форми. Протилежністю останньому є режим Style shot, під час увімкнення якого тепле повітря подається максимально потужним потоком для швидкого укладання.

Також варто звернути увагу на матеріал виготовлення нагрівального елемента. Металеві елементи частіше зустрічаються в бюджетних моделях. Через нерівномірний нагрів і ризик пересушування волосся не рекомендовані для занадто частого використання. Для щоденного застосування варто віддати перевагу фену з керамічним нагрівачем, який не схильний до перегрівання і з більш щадним впливом на волосся.

Важливе значення має також ергономіка приладу:

  • наявність гумових накладок, щоб уникнути ковзання;
  • достатня довжина шнура;
  • знімний фільтр для спрощення чищення;
  • товщина пластику (занадто тонкий під час тривалого нагрівання може деформуватися) тощо.

Багато моделей оснащені функцією захисту від перегріву, а також мають систему управління температурою. Термодатчики в режимі реального часу моніторять температуру нагрівання і в разі перевищення допустимих значень автоматично вимикають прилад або знижують його потужність. Це дає змогу запобігти пошкодженню волосся через занадто високі температури та забезпечує безпечну експлуатацію приладу.

Фен з іонізацією стане чудовим варіантом для тих, у кого волосся пористе або електризується під час контакту з одягом і головними уборами. Використання іонів допомагає прибрати статичну електрику, а також добре впливає на стан волосяного стрижня, закриваючи його лусочки і перешкоджаючи втраті вологи. Регулярне застосування фена, оснащеного функцією іонізації, позитивно впливає на зовнішній вигляд і якість волосся - воно стає гладким і блискучим завдяки збереженню природного рівня вологи.

Де купити фен в Україні

Магазин електроніки Кібернетики надає можливість купити фен у Києві або перебуваючи в будь-якому іншому місті України, не виходячи з дому. Усе, що вам необхідно зробити, - це оформити замовлення на сайті й отримати придбання зручним способом на вибір:

  • замовити безкоштовну доставку в магазин у вашому місті;
  • оформити доставку на Нову пошту.

Кібернетики пропонує найкращі ціни на фени в Києві та гарантію від виробника. В асортименті ви знайдете тільки якісну техніку від провідних брендів:

Ви можете придбати фен у кредит на вигідних умовах, а також отримати приємний бонус у вигляді кешбеку і використовувати його як знижку на наступні покупки в Кібернетики.