Захисні плівки і скло для смартфонів
Ціни на захисні плівки і скло для смартфонів
Назва
Ціна
Захисна плівка і захисне скло призначені для запобігання ушкоджень екрана, який, як і раніше, залишається найбільш вразливою деталлю смартфона. Щоб убезпечити дисплей від відколів та подряпин через тертя об інші предмети в кишені сумки, падіння або інших механічних впливів, про захист екрана варто подумати заздалегідь. У каталозі магазину електроніки Кібернетики представлений великий вибір плівок і стекол для смартфонів різних моделей з гарантією від виробника.
Види захисту екрана для смартфонів та їхні особливості
На ринку представлені для основних засобів для захисту дисплея телефону:
- м'яка плівка (доступна за ціною і малопомітна, але малоефективна при сильних ударах або падінні телефону);
- міцне захисне скло.
Для того, щоб визначитися з вибором оптимального варіанту, необхідно розглянути особливості кожного з них.
Захисна плівка
Захисна плівка на телефон - найпростіший і найдоступніший спосіб уберегти лицьову панель гаджета від потертостей. Тонкий пластичний полімер кріпиться на дисплей за допомогою клейової основи і забезпечує йому надійний захист від подряпин. За типом покриття виділяють кілька різновидів.
- Глянцева плівка. Найпоширеніший варіант, який не спотворює зображення і передачу кольорів. До недоліків належить маркість, тому бажано, щоб плівка мала олеофобне покриття. Тонкий захисний шар призначений для відштовхування вологи і жиру, тому сліди від пальців та інші забруднення не псуватимуть зовнішній вигляд смартфона.
- Матова плівка. На відміну від глянцевої, така плівка сама по собі менш схильна до збору відбитків пальців, а також має антивідблисковий ефект для зручності використання телефону при яскравому освітленні.
- Дзеркальні плівки. Ефектно виглядають, але менш практичні і мають менший термін служби, ніж інші типи.
- «Антишпигун». Такі плівки вибирають ті, кому часто доводиться користуватися телефоном у громадських місцях. Особливий оптичний ефект, за якого зображення чітко видно тільки під прямим кутом, дає змогу вберегти від допитливих очей те, що відбувається на екрані телефона.
Також користуються попитом комбіновані та антибактеріальні плівки для смартфонів.
Інша класифікація протекторів - за використовуваними матеріалами. Гідрогелева плівка цікава тим, що здатна відновлювати цілісність при невеликих пошкодженнях і повертатися у первісну форму. Затребуване також використання гідрогелевого градієнтного захисту на кришку телефону. Такий варіант дає змогу надати привабливого вигляду смартфона і уберегти корпус від можливих пошкоджень. Поліуретановий протектор легко монтується, зносостійкий, але з часом набуває характерної жовтизни, що псує зовнішній вигляд. Плівка з кераміки міцна, гнучка, а також доступна з різними кольорами рамок.
Захисне скло
Надійніший спосіб уберегти екран від розтріскування в разі падіння. Якщо ви вирішили купити захисне скло для телефона, необхідно врахувати його основні параметри.
Товщина варіюється від 0,26 до 0,5 мм. Важливо розуміти, що обираючи більш товсте скло, скоріш за все, доведеться міняти і чохол.
Інший важливий критерій - тип обробки кромки. 2D - найпростіший варіант тонкого покриття з нешліфованими гранями. Надійнішим вважається захисне скло з рамкою, яке і має естетичний вигляд, і створює додатковий захист для бічних країв дисплея. 3D скло на телефон - кращий варіант за ступенем захисту, але коштує дорожче.
Виробники також вказують твердість скла, оптимальним значенням якої є 9Н. Така поверхня не постраждає під час контакту з металевими предметами, а в разі падіння збереже екран цілим.
Вибираючи скло, важливо не забувати про захист на камеру телефону. Сучасні протектори з високоякісних прозорих матеріалів дають змогу зберегти лінзу в цілісності, не впливаючи на функції камери.
Плівка чи скло: що краще захистить екран?
Обираючи, купити захисну плівку на телефон чи скло, слід підсумувати їхні головні плюси та мінуси.
Плівка коштує дешевше, не спотворює кольоропередачу (якщо тільки це не матове покриття), не потовщує екран (отже, міняти чохол немає потреби), легко підганяється за розміром. До недоліків можна віднести нижчий рівень захисту та складність монтажу на дисплей.
Скло легко клеїться на екран і надійніше захищає його навіть при падінні з висоти. З недоліків:
- недороге скло може зменшувати чутливість сенсора;
- необхідність індивідуального підбору під модель смартфона;
- висока вартість.
Де купити скло та плівку на телефон в Україні
Інтернет-магазин Кібернетики пропонує широкий вибір скла та плівок для екрана і корпусу смартфона, а також швидкий і якісний сервіс. Отримати замовлення можна, оформивши безкоштовну доставку в магазин у вашому місті або доставку на Нову пошту за тарифами вантажоперевізника. У Кібернетики на вас чекають найкращі ціни на захисні аксесуари з гарантією від виробника, вигідна система кредитування та приємні бонуси за кожну покупку.