Фітнес браслети

Фітнес браслет зараз не просто атрибут моди, це розумний помічник. Розроблений спочатку для професійних спортсменів, він поступово став незамінним супутником усіх, хто прагне займатися спортом та вести активний спосіб життя. Він дозволяє не лише вимірювати відстань, на яку перемістився спортсмен, а й відстежувати багато показників здоров'я: пульс, тиск, час сну.

Які функції має фітнес браслет

Пристрій розроблений для того, щоб бути завжди поруч і надсилати користувачеві потрібну інформацію. Він виготовлений у вигляді компактного браслета, що щільно сидить на зап'ясті, інша назва фітнес трекер. Він не сковує рухів та його зручно носити під час активностей: у спортзалі, басейні, на стадіоні. У його роботи лежать сотні розроблених програм, дозволяють вести моніторинг. Працює фітнес-трекер автономно або разом із телефоном та періодично потребує підзарядки.

На ринку існує велика кількість пристроїв, що мають різноманітні функції:

 1. Відстеження локації — точно визначає місцезнаходження користувача, підійде фітнес-браслет з GPS.
 2. Відстеження часу активності — стежить за фізичним навантаженням вдень, щоб можна було зрозуміти чи виконано норму.
 3. Відстеження сну — моніторинг фази сну, показує графіки.
 4. Відстеження швидкості руху.
 5. Підрахунок пройденої відстані — підраховує кількість пройдених кроків, переводить їх у відстань.
 6. Пошук телефону — він має знаходитися в зоні дії Bluetooth, відтворить звуковий сигнал під час виклику функції
 7. Прослуховування музики – достатньо активувати музичний плеєр та перейти у відповідний розділ меню.
 8. Розумний будильник - вибере найбільш підходящу фазу сну і розбудить ненав'язливою вібрацією.

Купити фітнес браслет ви можете для різних цілей. Під час проведення спортивних тренувань він спрощує вимір життєво важливих показників, таких як пульс, витрачені калорії, подолану відстань. З його допомогою можна відпочивати, слухаючи музику, подкасти або використовувати для фінансових операцій, застосувавши фітнес браслет з NFC.

Критерії вибору фітнес-трекера

Залежно від функцій моделі поділяються на такі категорії:

 1. Вузькоспеціалізовані, призначені для використання в основному якоїсь однієї операції. Наприклад, це може бути пульсомір або танометр.
 2. Мотиватори, призначені спортсменам-початківцям. Це може бути браслет з акселерометром для чоловіків з годинником та музичним плеєром, браслет для жінок, який вона зможе використовувати для схуднення.
 3. Професіоналам-спортсменам. Вироби з максимальним набором функцій. Це інноваційні багатозадачні пристрої, що обладнані дисплеєм.

Вирішивши купити фітнес трекер, крім кількості функцій, враховуйте також такі параметри:

 • час автономної роботи;
 • сумісність із телефоном, Android або IOS;
 • якість екрана;
 • чи є захист від вологи та пилу;
 • з якого матеріалу виготовлено;
 • якість та дизайн знімного ремінця.

Професійні спортсмени можуть вибрати фітнес-браслети з максимальним набором спортивних програм і волого та пилозахищені. Якщо збираєтеся постійно бути на зв'язку, то підійде браслет з функцією відповіді на дзвінки.

ТОП бренди фітнес браслетів

Купити браслет фітнес в Україні можна від різних виробників, найбільш відомі:

 1. Xiaomi — його вироби відомі своєю функціональністю. Вони мають моніторинг активності, сну, серцевого ритму. Пристрої підтримують сповіщення з телефону, мають водонепроникність та тривалий термін роботи батареї.
 2. Samsung — його браслети поєднують стильний дизайн та передові функції. Вони можуть відстежувати фізичну активність, сон і частоту серцевих скорочень, а також підтримують повідомлення і дозволяють насолоджуватися музикою
 3. Oppo — його трекери пропонують безліч функцій, включаючи моніторинг серцевого ритму та сну, а також відстеження активності. Вони мають яскраві дисплеї та стильний дизайн. Ці пристрої автономні та підтримують сповіщення з телефону.

Ціна на фітнес трекер багато в чому залежить не тільки від набору функціональних можливостей, а й від популярності виробника, оскільки він відповідає за якість та довговічність пристрою.

Де купити фітнес браслет в Україні

На сайті Кібернетики можна замовити фітнес браслет з будь-якою функцією, різного дизайну, розміру та якості. Є велика кількість пропозицій для дорослих та дітей. Ціна на фітнес браслет залежить від бренду, набору функцій, якості матеріалів. Кожен девайс має гарантію від виробника, тому ви можете бути впевнені, що вибраний браслет прослужить довго. Наші товари можна замовити в інтернет-магазині Кібернетики або купити фітнес браслети в Києві у магазині електроніки. Наші офлайн магазини відкриті у 60 містах України. Бажаєте купити гаджет недорого від відомого бренду? Слідкуйте за акціями на фітнес браслети.