Ігрові навушники

Кешбек 50 ₴ за відгук до товару!
Навушники ігрові Marvo HG8901
Навушники ігрові Marvo HG8901
Лишити відгук
ПУМБ10
ПриватБанк7
Монобанк7
А-Банк7

Геймерські навушники - повне занурення в атмосферу улюблених ігор

Якісне звучання для геймерів є не менш важливим чинником, ніж крута графіка або геймплей. Ігрові навушники - це не просто аксесуар, а річ, від якої напряму залежить отримання ефективного іммерсивний звукового досвіду під час гри (ефект повного занурення в атмосферу). 

Хочеш вибрати модель, які підійде найкраще? Зверни увагу на такі характеристики:

 1. Якість звуку. Зважаючи на пряме призначення гарнітури - це головний критерій вибору. Девайс має забезпечувати чітке відтворення, реалістичний звуковий об'єм і динамічний діапазон. Важливо, щоб геймерські навушники підтримували відтворення широкого спектру - від низьких басів до високих нот.
 2. Комфорт. Ігрова гарнітура повинна мати зручну конструкцію, м'яку амбушюру і не тиснути на вуха. Вагомим фактором є також наявність можливості регулювання розміру, який би ідеально підходив до голови користувача. 
 3. Мікрофон. Переважна більшість моделей мають вбудований мікрофон, що дозволяє комунікувати з іншими гравцями під час онлайн-гри. Він повинен передавати твій голос чітко і без шумів. Якісний мікрофон допоможе забезпечити високу якість звучання у стрімінговому контенті та зробити його більш привабливим для аудиторії.

Види ігрових навушників

На ринку існує великий вибір моделей ігрових гарнітур, кожна з яких має свої характерні особливості. Розглянемо одні з найпоширеніших, щоб полегшити процес твого вибору:

 • Накладні навушники з закритим типом. Відповідно до назви, модель має закриту конструкцію, що забезпечує ізоляцію від зовнішнього шуму, і, як наслідок, більш іммерсивний звуковий досвід. Проте, останні можуть створювати відчуття стиснутості (замкнутого простору).
 • Накладні навушники з відкритим типом. Протилежні за конструкцією пристрої, що дозволяють проникненню зовнішніх звуку. Вони забезпечують природне звучання, але меншу ізоляцію від шуму навколишнього середовища.
 • Накладні бездротові навушники. Девайс, що працює через бездротове підключення, а отже дозволяє вам вільно рухатися без обмежень. Особливо зручні для гри на великій відстані від приставки чи комп'ютера.
 • Навушники з віртуальним звуковим об'ємом. Такі геймерські вушка дозволяють створити враження тривимірності. Ця характеристика допомагає краще визначати напрямок звуків у грі, що особливо корисно для шутерів або ігор з великою кількістю ефектів.

Критерії вибору ігрових навушників

Які ж саме навушники вибрати? Тут все залежить виключно від уподобань геймера. Проте, для зручності, Кібернетики сформували перелік загальних критеріїв, якими доцільно керуватись перед покупкою. Серед них:

 • Бюджет. Визначення суми покупки допоможе скоротити варіанти і зосередитися на моделях, що відповідають твоїм фінансовим можливостям. Тим паче, правило «чим дорожче - тим краще» вже давно не працює. Гарний девайс можна вибрати в будь-якому ціновому сегменті.
 • Сумісність. Переконайся, що обрана модель сумісна з гральною приставкою, комп'ютером або іншими геймерськими пристроями, на яких планується її використання.
 • Відгуки та рейтинги. Перед покупкою рекомендуємо ознайомитись з відгуками користувачів та рейтингами моделей, які вас зацікавили. Порівняння попередніх досвідів допоможе отримати уявлення про якість та надійність навушників.
 • Особисті вподобання. Кожен користувач має свої вподобання щодо звуку, комфорту та дизайну. Якщо це можливо, спробуй приміряти різні моделі в магазині, щоб з'ясувати, які краще підходять саме тобі. Або ж, в разі онлайн-покупки, детально переглянь характеристики і фото, щоб переконатись у зручності деталей (амбушюр, регульована дужка, мікрофон), відповідності кольору чи дизайну в цілому.

Де придбати ігрові навушники за вигідною ціною

Мережа магазинів «Кібернетики» пропонує широкий вибір навушників для геймерів на будь-який бюджет. Обирай зручний для тебе вид шопінгу - онлайн, в магазинах мережі або за телефонами гарячої лінії для замовлення (0800-33-26-96 або 050-853-23-83). 

Оформляй покупку та насолоджуйся якісним звучанням!