Кондиціонери
Ціни на кондиціонери
Назва
Ціна
Назва
Ціна
Незалежно від температури за вікном від -10 і до +35 градусів, вдома вам завжди буде комфортно завдяки кондиціонерам. Системи охолодження та нагріву повітря зробили наше життя значно комфортнішим.
Технічні характеристики кондиціонерів
Існує велика кількість варіантів систем кондиціонування приміщень, в цій статті ми розповімо про маленькі портативні пристрої та традиційні центральні спліт системи.
Спліт-система. Система складається з двох блоків: зовнішній компресор з конденсатором та внутрішній, який створює потік повітря. Існують також міні спліт системи без повітроводів, вони дешевші та працюють як на охолодження, так і на обігрів приміщення.
Мобільні кондиціонери. Компактний автономний пристрій, який складається з одного блоку та виводить тепло через вікно за допомогою спеціальної гофрованої труби вентиляції. Ідеальний варіант, якщо у вас немає можливості встановити повноцінну спліт систему, адже для неї доведеться свердлити отвір на вулицю через стіну для коректного сполучення двох блоків. Портативні системи розраховані приблизно на 25 квадратних метрів, єдиний їх мінус - високий рівень шуму. На противагу цьому вони мають безліч переваг: доступні за ціною, мобільні, з підключенням впорається кожен, вони не потребують налаштування кваліфікованим спеціалістом, а також їх легко та зручно перемістити в інше місце або навіть в іншу кімнату. Портативні кондиціонери підходять для короткочасного охолодження простору невеликих приміщень, наприклад, кімнати в гуртожитку, робочого кабінету тощо.
Кожен кондиціонер для квартири має свої особливості та характеристики, такі як площа приміщення на яку розрахована потужність при охолодженні та обігріві пристрою, тип фреону та компресору тощо.
- Потужність. Потужність при обігріву зазвичай вища ніж у режимі охолодження. Від потужності пристрою значною мірою залежить площа обігріву та охолодження. Малопотужні моделі ефективно працюють у маленьких кімнатах: спальнях, робочих кабінетах, на кухні, у кав'ярнях, варіанти з більшою потужністю впораються з кліматом великих віталень, шкільних класів, урочистих залів, ресторанів тощо.
- Інверторний компресор. Важливий елемент сучасних систем кондиціонування, завдяки йому інверторні кондиціонери споживають приблизно на сорок відсотків менше електроенергії в порівнянні з традиційними моделями. Саме він допомагає пристрою підтримувати встановлену комфортну температуру без різких спадів та постійних вимкнень, плавно нагріває та плавно охолоджує повітря.
- Фреон. Чим заправити кондиціонер краще вам підкажуть професійні спеціалісти. Проте існують стандартні широко вживані варіанти, наприклад, найбільш поширений тип фреону - R-410A, має широкий спектр застосування. R-32 більш сучасний варіант, останнім часом ним замінюють R-410A. Він менше шкодить екології, при цьому працює ефективніше. R-290 (пропан) використовується як альтернатива традиційним фреонам завдяки його екологічності, але має певні вимоги до безпеки, з ним потрібно бути більш обережним.
Як вибрати кондиціонер для квартири
Якщо ви плануєте встановити пристрій в одній кімнаті можна купити кондиціонер розрахований на невелику площу або вибрати портативну модель, якщо ж вам потрібен повний контроль клімату у всій квартирі без повної спліт системи не обійтись. Краще спочатку порівняти ціни на кондиціонери в Києві, визначити власні пріоритети та бажання, обрати тип пристрою, а також врахувати важливі технічні характеристики.
- Енергозатратність. Коефіцієнт EER - співвідношення охолоджувальної здатності до кількості електроенергії, яку споживає пристрій демонструє ефективність його роботи. Маленький кондиціонер здатний охолодити невеликі приміщення, наприклад одну кімнату, спальню або дитячу до 20 квадратних метрів, більші пристрої розраховані на площу до 35 метрів квадратних. Площа обслуговування обов'язково має відповідати масштабам вашого запиту, інакше пристрій прослужить значно менше заявленого терміну, а також не створить комфортні для вас умови.
- Управління. Зазвичай внутрішній корпус має сенсорний дисплей для відображення обраних налаштувань, він показує на який режим налаштований ваш пристрій та на скільки коректно він працює. Пульт для кондиціонера зазвичай оснащений кнопками з підсвіткою, щоб ви могли користуватись ним навіть вночі, не вимикаючи світло. Він дозволяє не тільки регулювати температуру, а також перемикати пристрій з процесу охолодження на нагрівання повітря, вмикати вентилятор та “турбо” (посилений) режим, встановити таймер, вимкнути підсвітку дисплея. Наявність таймера дуже важлива, адже це значно економить ресурси та бюджет, ви на сто відсотків впевнені що пристрій вимкнений коли вас немає вдома. Якщо ви шукаєте кондиціонер для офісу або спальної кімнати, можливість знизити рівень шуму стає вирішальним фактором для комфортного сну або для створення спокійної робочої атмосфери.
- Додатковий функціонал. Ми звикли використовувати кондиціонери лише для охолодження приміщень в спекотну літню пору. Проте сучасні гаджети мають набагато ширший функціонал: нагрівання повітря у зимову холодну пору, фільтрація від пилу та бактерій, очищення та дезінфекція повітря, насичення його киснем, іонізація, самодіагностика та самоочищення. Деякі моделі оснащені спеціальними датчиками, які автоматично переводять пристрій в економний режим, якщо в приміщенні немає людей. Економний кондиціонер збереже ваші кошти та позбавить від зайвих переживань. Існують і “розумні” кондиціонери з можливістю дистанційного управління через смартфон, до вашого приходу вдома вас чекатиме комфортна температура. Ми всі дуже любимо корисні гаджети для дому, якісний багатофункціональний кондиціонер може замінити і зволожувач повітря.
Також звертайте увагу на якість повітря - на скільки якісно кондиціонер фільтрує повітря, чи підтримує він контроль температур, чи є у комплекті спеціальні фільтри для усунення вологи, зайвих запахів, бактерій та пилу, деякі повітряні фільтри мають також функцію самоочищення. Чисте повітря надзвичайно важливо для дитячих кімнат, а також людей які страждають на алергію чи астму. Не дуже приємно коли холодне повітря дує прямо на вас, тому обирайте моделі з можливістю регулювання спеціальних “жалюзі”, які направляють потоки повітря у потрібному напрямку вертикально і горизонтально.
Де купити кондиціонер в Україні
Якщо ви обдумуєте покупку кондиціонера зверніться до Кібернетики. Консультанти допоможуть з вибором та знайдуть відповіді на всі запитання. Ви отримаєте якісне обслуговування, офіційну техніку та гарантію від виробника на кожен пристрій. Магазин електроніки має зручний інтернет-магазин, а також ви можете отримати допомогу онлайн через Телеграм бот або за номером 0800-33-26-96, адже спеціалісти Кібернетики знають все про гаджети. Кібернетики допоможуть купити кондиціонер в Києві з безкоштовною доставкою у зручний для вас магазин або ви можете обрати доставку на Нову пошту.