Фотоепілятори

Хто не мріє мати гладку ніжну шкіру? На жаль, волосся на обличчі, ногах та в інших місцях завдає багато клопоту. Тому багато дівчат шукають способи позбутися їх, якщо не назавжди, то надовго. Фотоепілятор допоможе видалити небажану рослинність, причому, надійно та безболісно.

Як працює фотоепілятор

Фотоепілятор за допомогою вбудованого пристрою випромінює світлові промені, які вибірково впливають на волосяний фолікул, нагрівають його та руйнують. Спочатку вам може здатися, що нічого не сталося. Але вже після першого сеансу ви побачите, що частина волосся зникла. Після сеансу вони витончилися, ослабли і перестали рости.

Повне видалення волосся там, де вам потрібно, може статися лише після кількох сеансів. Зауважимо, що це не є недоліком фотоепіляції, оскільки повністю не позбавляє волосся жодний метод епіляції з одного разу.

Процедура має ряд переваг у порівнянні з іншими методами:

  • безболісне видалення волосся;
  • можна видаляти коротке волосся довжиною 1-2мм, а як інші методи дають можливість це робити лише при довжині 3-4 мм;
  • один сеанс можна виконати протягом 30 хвилин;
  • побічні ефекти та ускладнення виявляються вкрай рідко, швидше за все, у виняткових випадках.

Процедура ефективна на 100%, можете не сумніватися. Але для якісного видалення волосяного покриву потрібно кілька сеансів. Пояснюємо чому. Зруйнувати волосяну цибулину можна лише тоді, коли вона перебуває на стадії свого зростання. Одночасно на тілі лише 30% їх перебувають у активному зростанні. В цей час на них можна вплинути світловим потоком, вони ослабнуть і випадуть через 7—10 днів. Шкіра набуває гладкості, результат збережеться приблизно на пів року. Потім знову повторювати процедури. Адже гормони виділяються в молодому організмі, тому волосся росте.

Процедуру фотоепіляції зазвичай виконують у салонах, але оскільки її потрібно робити періодично, то простіше купити фотоепілятор, він швидко окупиться. Розглянемо далі, які бувають фотоепілятори, і як вибрати відповідний пристрій.

Який вибрати фотоепілятор

Фотоепілятори пристосовані для домашнього використання, вони працюють за допомогою технології світлового імпульсу. Для обробки різних ділянок тіла в комплекті кожного пристрою є спеціальні насадки:

  • Для обличчя. Безболісно видаляє непотрібні волоски на шкірі. При цьому датчик виявляє тип шкіри.
  • Для тіла. Ця насадка має найбільше віконце, яке дозволяє одночасно обробляти великі ділянки. Режим Slide and Flash дає можливість ефективно виконувати процедуру на великих зонах.
  • Для зони бікіні. Режим Stamp & Flash дає можливість проводити процедуру у важкодоступних та вигнутих місцях.

Вирішивши, що вам потрібен фотоепілятор для обличчя або тіла, зверніть увагу на такі характеристики:

  • форма;
  • ресурс лампи;
  • потужність імпульсу;
  • бренд.

За формою епілятори бувають схожими на фен, старий телефон чи кухонний комбайн. Працюють від акумуляторів або мережі. Ті, що схожі на фен, найчастіше працюють від батарейок, вони компактні, їх легко перевозити. Інші фотоепілятори, що працюють від мережі, більші за розміром і більш ефективні, процедуру можна виконати швидше.

Чим більший ресурс лампи, тим вона дорожча. Як зрозуміти, наскільки швидко буде витрачатися ресурс лампи? Чим більша оброблена зона, тим швидше витрачається ресурс. Наприклад, при проведенні процедури на обличчі потрібно 6 спалахів, на ногах приблизно 150, а в зоні бікіні достатньо буде 25.

Потужність імпульсу має кілька рівнів інтенсивності, максимально —5. Чим потужніший імпульс, тим ефективніше проходить процедура. Однак не варто захоплюватися та ставити максимальну потужність, варто поберегти шкіру.

При виборі пристрою завжди потрібно звертати увагу на виробника, оскільки він відповідає за якість. По можливості, потрібно вибирати бренд, якому ви довіряєте.

Також зверніть увагу на такі особливості епілятора:

  1. Датчик визначення типу шкіри. Оцінює ваш відтінок шкіри і відповідно виставляє потужність. Більшість епіляторів не працюють на смаглявій шкірі, одразу відключаються, оскільки може бути опік.
  2. Захист від випадкового спалаху. Запобігає ненавмисному спрацюванню пристрою, захищає очі, запобігає опікам або подразненню шкіри.
  3. Індикатор готовності до роботи. Сигналізує, що пристрій правильно налаштований та готовий до використання. Коли індикатор спалахує, це означає, що фотоепілятор встановлений у правильному положенні на шкірі і може безпечно виконати світловий спалах.
  4. УФ-фільтр захисту шкіри. Захищає шкіру від шкідливого ультрафіолетового випромінювання під час процедури. Він блокує УФ-промені, пропускаючи лише безпечні світлові імпульси видалення волосся.

Оцініть, наскільки ефективною буде фотоепіляція в залежності від кольору шкіри та волосся. Найкращим результатом буде її використання на світлій шкірі та темному волоссі. Оскільки світловий потік руйнує пігмент мелатонін, який відсутній у світлому або сивому волоссі, то для них процедура буде малоефектною. активна.

Для темного волосся процедура дасть відчутний результат після першого сеансу, через 7—10 днів ви побачите, що 30% непотрібного волосся пропало.

Де придбати фотоепілятор в Україні

Купити фотоепілятор у Києві зручно у магазині електроніки Кібернетики. Тут великий вибір приладів для видалення волосся, як простих, так і інноваційних, що видаляють найменші волоски. В офлайн магазині ви безпосередньо огляньте прилад та ознайомитеся з інструкцією користувача. Продавець-консультант магазину дасть відповідь на ваші запитання. Також ви зможете переконатися, що ціни на фотоепілятори в Києві тут найнижчі.

В інтернет-магазині Кібернетики можна вибрати та замовити фотоепілятор із безкоштовною доставкою до магазину. У каталозі представлені епілятори найкращих виробників, таких як BRAUN та Philips, з гарантією на 24 місяці. Замовити прилад, що сподобався, можна в будь-яке місто України з доставкою на Нову пошту.