Смартфони
Ціни на смартфони
Назва
Ціна
Девайс, який важко знайти (якщо не розумієшся на характеристиках), легко втратити (якщо не користуватись надійними паролями та системами відстеження) та неможливо забути (бо чим в такому разі розрахуватись на касі?).
Річ, що стала продовженням твоєї руки — смартфон. Він є невід'ємною частиною нашого життя. Тут вже завантажена твоя улюблена гра, зберігаються купа треків та пам'ятних моментів на фото. Це твій фінансовий помічник, гаманець, будильник, фітнес-тренер, сенсорний провідник в мережу інтернет та багато іншого. Ну і подзвонити інколи можна.
Тож тримай поради від магазину електроніки та техніки Кібернетики, як обрати якісний смартфон з доставкою, що відповідає твоїм критеріям за функціями та бюджетом.
Які бренди смартфонів найкращі?
Що круто для твого сусіда, не обов'язково топ для тебе. Тому, говорячи про найкращі бренди смартфонів, розглянемо їх в розрізі світової популярность на ринку. Остаточну ж ціну кожному окремому девайсу рекомендуємо складати саме з урахуванням їх технічних переваг.
Маєш бюджет анлімітед? Тоді придивись до виробників, що пропонують високоякісні флагмани, завдяки яким, роками підтверджуючи свій рівень, вибудували стійку фан-мережу.
Xiaomi. За короткий проміжок часу, компанії Xiaomi вдалось вибороти своє місце під сонцем та посісти третє місце серед рейтингу пристроїв, що вирізняються своєю потужністю. Флагмани бренду не поступаються якістю зйомки, мають оригінальний дизайн та безліч цікавих плюшок у функціоналі.
Samsung. Друге місце з продажів в світі. Бренд, що впевнено формує власний стиль, патентує нові технології та задає тренди. Гаджети вирізняються відмінною якістю зйомки, що сміло конкурують з професійними кадрами, мають сучасне залізо, витривалі акумулятори, реалістичні OLED-дисплеї високої роздільної здатності.
Apple. Це одвічне питання: Samsung чи Apple? Поки що останній утримує лідируючі позиції в світі та є найбажанішою моделлю смартфону. Презентації кожного нового покоління девайсу переглядають мільйони глядачів, щоб першими купити новинку і похвалитись нею в своєму Instagram. Колір, форма корпусу, інтерфейс, камера, продуктивність, швидкість — Apple створює стильний девайс, який прагнуть мати покупці та наслідувати інші виробники.
До найбільш популярних брендів, які пропонують клієнтам більш дешеві, бюджетні смартфони та гаджети за середнім прайсом, відносяться: Honor, Infinix, Motorola, OnePlus, Oppo, Poco, realme, Tecno, Ulefone, Vivo, ZTE.
В мережі магазинів електроніки та техніки Кібернетики представлений великий вибір смартфонів за приємною ціною — будь впевнений, що тут ти точно можеш замовити гаджет з доставкою з будь-якою комбінацією характеристик.
Як обрати смартфон?
Звісно, твої особисті побажання та бюджет завжди відіграють вирішальну роль. Однак, технічні характеристики — це ключовий момент, на який варто звернути увагу, щоб позитивне враження від покупки не затьмарилось аспектами, які розчарують в процесі користування телефоном.
Обов'язково ознайомся з відгуками користувачів, відеооглядами та, щоб вибір був легким, керуйся цими порадами — бо ми точно знаємось на гаджетах.
Основні характеристики смартфонів
Тримай опис складових, від яких напряму залежить продуктивність телефону, термін його служби та якість виконання поставлених тобою завдань.
Операційна система
Наразі існує безліч користувацьких інтерфейсів для смартфонів, і впевнені, що навіть в момент, коли ти це читаєш ведуться роботи зі створення плюс одного. Переважна їх кількість розроблена на базі Android — операційної системи з відкритим кодом від Google. Вона настільки популярна, що обганяє навіть настільну Microsoft Windows, тож сумнівів у якості Android бути не може.
Система Android — це:
- відкритий вихідний код, що дає можливість розробникам безупинно генерувати безліч додатків, більшість з яких абсолютно безкоштовна та доступна для завантаження в Google Play;
- швидкий, зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
- розповсюдженість, що полегшує процес зміни Android-девайсу, перенесення даних тощо;
- можливість завантаження файлів та встановлення програм зі сторонніх сервісів, що є одночасно і загрозою, оскільки, наражає на небезпеку вірусної атаки.
Головним опонентом Android є, звісно ж, iOS — операційна система від Apple, що розроблена виключно для серії пристроїв виробника.
Програмне забезпечення iOS — це:
- гарантія надійності та захисту твоїх даних;
- висока якість софту, запропонованого для покупки в маркеті додатків App Store;
- оперативні виправлення системних помилок, регулярні оновлення з цікавими доопрацюваннями функціоналу (так, навіть не найновіші моделі IPhone не втрачають свою актуальність);
- єдина екосистема: зручна синхронізація з іншими пристроями Apple, що полегшує всі процеси;
- дизайн, який хочуть копіювати.
Головним «недоліком» смартфонів Apple лишається ціна (так, він зовсім не дешевий) і не надто великий асортимент модельного ряду IPhone. Однак, якщо ти в пошуку кращого з кращих, то гроші - не питання.
Процесор
Деталь, від якої залежить чи підвисатиме улюблена гра та наскільки потужні додатки ти зможеш запускати. Якщо не плануєш навантажувати телефон ресурсозатратними програмами та серйозними задачами, обирай 4-ядерний девайс. В іншому випадку, зупинись на 8-ми (або більше) ядрах.
Інтернет-магазин Кібернетики має великий вибір мобільних гаджетів з такими процесорами:
Apple Bionic. Версія A17 Pro цього чіпсету, яка є найновішою на цей час, оснащена найшвидшим мобільний центральним процесором. Це пристрій, що гарантує високу продуктивність, потужність, багатозадачність та енергозбереження — підтвердженно багатомільйонною базою прихильників по всьому світу.
MediaTek. Чіпсети тайванської компанії, що набули популярності в 2013 році, та активно використовуються в смартфонах різних цінових категорій. Кожен з них повністю виправдовує свою ціну, пропонуючи безліч переваг та програмних можливостей користувачу.
Qualcomm. Найбільший виробник мобільних чипів, який полегшує вибір покупцю, номеруючи їх рівень — чим більше число поряд з буквеною частиною в його назві, тим він краще. Qualcomm Snapdragon входить до числа найкращих чіпсетів за характеристиками.
Exynos. Сімейство мікропроцесорів від компанії Самсунг. Ефективні та витривалі чіпи, які використовує в своїх гаджетах як сам виробник, так і інші мобільні бренди. В асортименті kibernetiki.com.ua смартфони з чіпом Exynos 850, 1280, 1330, 1380 та найпотужнішим 2200 — від бюджетних до вищих за прайсом.
Unisoc (Spreadtrum). Китайська компанія, що розробляє платформи для низки провідних брендів світу. Як правило, застосовуються в бюджетних та середніх за ціною девайсах, тому на мега продуктивність розраховувати не варто.
Оперативна та вбудована пам'ять
Тепер визначимось зі швидкістю реагування телефону на твої запити. Саме за їх обробку відповідає об’єм оперативної пам'яті. Перед тим, як купити смартфон, визначся зі ступенем тяжкості завдань, з якими він має справлятись, та обери:
- 1-2 Гб — для базового набору функцій та запуску простих застосунків;
- 4-6 Гб — класичний показник оперативної пам'яті для сучасного гаджету, що гарантує комфортну роботу, багатозадачність та базові можливості для невибагливого геймера;
- 8-16 Гб — флагманські пристрої, які легко працюють з декількома складними програмами одночасно, забезпечують його потужність та не перевантажують систему. Подібні моделі не дешеві. Це вибір користувачів, які активно займаються створенням контенту (монтаж відео, обробка світлин тощо) та гравців.
Набридло постійно щось видаляти, щоб звільнити простір? Особливо якщо любиш фотографувати та зберігати файли в високій якості, зверни особливу увагу на показник вбудованою пам'яті.
В асортименті kibernetiki.com.ua знайдеш девайси з об'ємом сховища від 16 Гб до 1 ТБ, та можливості його розширення (в окремих випадках) за рахунок зовнішніх накопичувачів.
Акумулятор
Якщо плануєш покупку саме розумного телефону, а не просто «пристрою для дзвінків», то ємність його акумулятора має стартувати від 3000 мАг. Кількість часу, протягом якого смартфон протримає заряд, залежить від інтенсивності навантаження на процесор: дзвінки, соцмережі, фото-музика, перегляд фільмів, ігри тощо. А ще враховуй всі функції та додатки, що працюють в фоновому режимі.
Середнім вважається показник від 4000 мАг — пропонуємо орієнтуватись на нього затятим геймерам (щоб гра не обірвалась через нульовий заряд), мело- та кіноманам, тим, хто любить зависати в месенджерах або потеревенити годину-дві.
В інтернет-магазині представлені смартфони з ємністю акумулятора від 3000 мАг (простенький) до 22 000 мАг (взагалі звір) для великих цілей та малих задач.
Камера
Хлібом не годуй, дай сфотографувати? Якщо галерея на твоєму мобільному девайсі ломиться від тисячі кадрів, то цей пункт особливо значущий.
Більшість хибно вважає, що якість світлин, зроблених на смартфон, залежить від кількості мегапікселів. Так, вони, дійсно, мають значення, проте на практиці все працює зовсім не так. Пристрій з показником 12 Мп може видавати крутіші світлини, ніж девайси з 48 і більше мегапікселів. То що саме надає переваги?
- Діафрагма. Так, доведеться розібратись в усіх цих незрозумілих досі значеннях. Показник позначається як «f» (наприклад, f/1.8), та чим він меншим, тим менше відношення фокусної відстані F до діаметра вхідної зіниці D, а отже вища якість фото, особливо в умовах з низьким освітленням.
- Розмір сенсора. Термін, який говорит про рівень продуктивності твоєї камери. Славнозвісні портрети з ефектом боке досягаються, в тому числі, завдяки цьому. Керуйся простим правилом: чим більше цей показник, тим краще. Для прикладу, основна камера IPhone 15 Pro Max оснащена сенсором 1/1.28", ширококутна — 1/2.55".
- Автофокусування та стабілізація. З цими додатковими функціями, ти отримаєш плавне зображення (бо стабілізація нівелює тремтіння чи тряску під час руху) та швидке наведення різкості на об'єкт у кадрі (найкрутіший автофокус — лазерний).
І, звісно ж, поки не спробуєш або не переглянеш реальні відгуки про смартфон та його мегапікселі в дії, не зрозумієш чи відповідає опис характеристик камери заявленим цифрам.
Дисплей
Саме через екран відбувається твоя безпосередня взаємодія з телефоном. Тож від якості картинки (на палючому сонці чи в темному приміщенні), матеріалу виконання (що захищає від пошкоджень), технологій захисту (що піклується про зір) залежить твій особистий комфорт.
- Роздільна здатність — параметр, що відображає кількість пікселів на дисплеї. Багато читаєш? Тоді, віддай перевагу формат HD. Фанат яскравих ігор та крутого контенту? Роздільна здатність Full HD з частотою 24 кадрів в секунду для тебе.
- Тип матриці. В пріоритеті AMOLED, Super AMOLED або ж OLED-дисплеї. Вони показують себе набагато краще, ніж не менш популярні IPS-екрани, які частіше встановлюють на більш дешеві девайси (хоча вони також мають безліч переваг, серед яких довговічність).
- Щільність пікселів — чим менший за розміром піксель, тим крутіша деталізація. Орієнтуйся на показник, що стартує від 350 PPI. Ідеальне значення — 500 PPI та вище.
Автоматичне налаштування яскравості, контраст, баланс чорного — параметри, які також мають вагу, оскільки напряму впливають на чіткість зображення твого сенсорного помічника.
Комунікації смартфона
Без можливості встановлення інтернет-з'єднання, синхронізації з іншими пристроями чи оплати за покупки «в один рух» смартфон втрачає сотні пунктів своєї корисності для користувача. Щоб не допустити подібне та обрати максимально комфортний девайс, шукай в описі характеристик наявність таких параметрів як:
- NFC — технологія для безконтактних платежів;
- 3G/4G/5G — стандарти зв'язку зі швидкістю передачі даних до 384 Мбіт/сек, більше 100 Мбіт/сек та до 1-2 Гбіт/сек відповідно;
- GPS — приналежність до системи глобального позиціювання — карти, маршрути, геолокація;
- Bluetooth та Wi-Fi — доповнення, що дозволяють приєднати до девайсу суміжні пристрої (смарт-годинник, навушники) та перебувати в мережі, використовуючи домашній інтернет;
- бездротова зарядка — зручне поповнення заряду через магнітні поля без додаткових кабелів;
- вбудований модуль eSIM — використання послуг мобільного оператора без фізичної SIM-карти;
- кількість роз'ємів для SIM-карт — 1 або 2 SIM-карти для твоєї особистої зручності.
Особливості та функції
Щоб вигідно вирізнятись на фоні інших, виробники працюють над розробкою власних фішок, унікальних оновлень та характеристик, які стануть твоєю особистою перевагою та вплинуть на бажання замовити смартфон.
- Для фанатів зйомки — це допоміжні налаштування та режими обробки фотоматеріалів, фільтри, подвійні-потрійні камери.
- Для тих, хто бережливо ставиться до своїх девайсів — водо-, волого- та пилозахист, ударостійкість, витривалі матеріали корпусу тощо.
- Смартфон — це доповнення твого стилю? Обирай серед безлічі оригінальних дизайнів, форм корпусу та незвичної кольорової палітри.
- Для меломанів — динаміки, адаптивний еквалайзер, що вирівнює якість звуку під різні стилі музики та широкий діапазон частот для реалістичного звучання.
Та ще купа плюшок, які можуть приглянутись саме тобі, бо ідеально вливатимуться в твій спосіб життя.
Де купити недорогий смартфон?
В інтернет-магазині Кібернетики ти з легкістю зможеш переглянути та купити смартфон, про який мрієш — від бюджетного до більш дорогого. Зручний інтерфейс сайту з докладним описом характеристик кожного девайсу забезпечує детальне ознайомлення клієнта з гаджетом. Гарантуємо комфортний сервіс та оперативну доставку покупки до будь-якого зручного відділення Нової Пошти чи найближчого магазину мережі!
А в разі виникнення додаткових питань, чекаємо твого звернення до служби підтримки за номерами 0800-33-26-96 та +38 050-853-23-83.