Мікрохвильові печі
Ціни на мікрохвильові печі
Назва
Ціна
Назва
Ціна
Мікрохвильовки - кухонний девайс для розігрівання їжі
У швидкому ритмі життя іноді не вистачає часу на базові, банальні речі. Різні електроприлади та девайси допомагають швидко розібратись з рутинними справами та насолоджуватись життям.
Сучасна кухонна техніка значно полегшує процеси пов'язані з приготуванням. Мікрохвильова піч якісно розморожує продукти, розігріває їжу, готує напівфабрикати, здатна замінити також гриль, плиту, дегідратор та мультиварку, в ній зручно смажити м'ясо, тушкувати овочі, випікати десерти, сушити фрукти.
Види мікрохвильових печей
За видом нагрівальних елементів та функціоналом можна виділити наступні види НВЧ:
- Мікрохвильовки соло. Найпростіший тип НВЧ для основних функцій (підігрів, розморожування). Зручні, малогабаритні та доступні за ціною для студентів, офісних працівників, маленьких сімей.
- Дует або двокамерні печі. Електроприлад дозволяє готувати одночасно кілька страв, що значно скорочує час, проведений на кухні. Поєднання двох приладів в одному корпусі займає менше робочого місця на кухні. Зазвичай верхня піч працює як мікрохвильовка, нижня – духовка.
- Тріо мікрохвильовки. Мікрохвильовка, гриль та конвекційна піч в одному пристрої. Поступово прогріває страви з усіх боків, запікає, смажить м'ясні страви зі смачною скоринкою, рівномірно розподіляє гаряче повітря, насичуючи смаками.
- Мікрохвильовка з грилем. Електроприлад з додатковим нагрівальним елементом додає рум'яну скоринку. Існує кілька типів гриля:
- ТЕН. Металева трубчаста спіраль розміщуються у верхній частині камери, додаючи скоринку страв.
- Кварцовий. Швидко розігрівається, що економить час та рівномірно підрум’янює і насичує їжу смаком.
- Вугільний - це інноваційна технологія, яка надає смак наче готували на відкритому вогні.
- Комбо-гриль. Поєднує у собі кварцовий гриль і ТЕН.
- Інфрачервоний. Максимально енергоефективний, зберігає усі поживні речовини та вітаміни.
- Комбінований з конвекцією. Постійна вентиляція гарячого повітря допомагає готувати швидко та рівномірно. Ідеально підходить для запікання.
- Мікрохвильовка з конвекцією. Конвекцію, мікрохвильове випромінювання та гриль можливо використовувати як окремо, так і в комбінованих режимах, поєднання технологій дозволяє одночасно застосовувати різні режими приготування. Гаряче повітря постійно циркулює всередині камери, великі порції готуються значно швидше ніж у звичайній духовій шафі, зберігаючи текстуру та соковитість інгредієнтів.
- Інверторні мікрохвильовки. Використовують інверторну технологію контролю потужності що дає можливість контролювати процеси. Завдяки готуванню на низьких температурах продукти зберігають текстуру, вологу та смак.
При виборі варто враховувати і інші важливі характеристики.
НВЧ можуть бути настільні, розташовані на полиці або спеціальному кронштейні, або вбудовані у фасад кухонних меблів, так вони не займають робочого простору.
Відрізняються і системи управління. Механічне керування двома регуляторами температури та потужності. Електронна кнопкові панелі виводять налаштування на спеціальний дисплей. Сенсорні мікрохвильовки дозволяють налаштувати роботу одним дотиком, за ними легко доглядати.
Місткість внутрішньої камери має широкий діапазон варіантів. Малолітражні (від 12 до 20 літрів) швидко розігріють готову їжу вдома чи в офісі, середні (21-27 літрів) - достойний помічник для невеликої сім'ї, великі (28-42 літри) зможуть замінити духовку для великої родини, більші промислові ефективно працюватимуть в кафе, ресторанах.
Кожна сучасна електродуховка дозволяє регулювати потужність від 150 Вт (для підтримки температури) до 1400 Вт (для приготування зі свіжих продуктів).
Суттєво вплинути на якість приготовлених страв та довговічність роботи приладу може і тип внутрішнього покриття:
- кераміка - антибактеріальне покриття за яким легко доглядати, має захист від подряпин та нагару;
- нержавіюча сталь - має найбільший термін служби, часто використовується на професійних кухнях;
- емаль - оптимальний за ціною матеріал, підходить для маленьких соло мікрохвильовок.
Додаткові функції та особливості мікрохвильовок
Мікрохвильові печі мають безліч автоматичних функцій, проте сучасні кухонні гаджети виходять за далеко за рамки.
- Функція самоочищення. Пара нейтралізує неприємні запахи, допомагає продовжити термін служби та зберегти новизну приладу, адже при догляді домашніми миючими засобами можна пошкодити захисне покриття мікрохвильової печі.
- Пароварка. Значно знижує калорійність приготовленої їжі, допомагає зберегти максимальну кількість поживних речовин в середині продукту.
- Випікання хліба. З даною функцією хліб завжди виходить пропечений, пухкий, рум'яний та ароматний.
- Вбудований тостер. Хрумкі та рум'яні тости на сніданок, домашні смачні сухарики приготувати легко та швидко.
- Підтримка температури готових страв. Мікрохвильовка зберігатиме температуру до подачі на стіл.
- Поетапне приготування. Автоматичне налаштування розморожування, запікання та смаження без зайвих рухів.
- Відкладений старт. Можливо заздалегідь виставити час початку приготування, і гаряча, свіжа страва буде готова вчасно.
- Захист від дітей. Функція блокує дверцята та панель управління, діти не матимуть можливості увімкнути мікрохвильовку під час вашої відсутності.
- Технологія подвійного випромінювання. Значно підвищує коефіцієнт корисної дії, допомагає скоротити споживання електроенергії.
- Управління голосом або через смартфон. Зручне управління пристроєм за допомогою голосових команд, індивідуальне налаштування параметрів у додатку.
Кращі виробники мікрохвильовок
Сьогодні ринок насичений професійними, довговічними, зручними кухонними гаджетами. Зокрема в Україні представлено безліч брендів якісної техніки.
- Panasonic. Японська якість відома своєю надійністю та інноваціями. Популярні моделі включають функції автоматичного приготування, сенсорного управління та різноманітні режими.
- Samsung. Компанія давно завоювала прихильність покупців та закріпила звання надійного виробника. Техніка бренду відрізняється сучасним дизайном та передовими технологіями, наприклад, вбудована пароварка, технологія Eco Mode, що допомагає зберігати електроенергію, а також інтегроване дистанційне управління зі смартфона.
- LG. Бренд завжди пропонує інноваційні рішення та високу якість. Прилади LG налічують безліч корисних характеристик, таких як інтелектуальні інверторні технології та антибактеріальне покриття EasyClean. Більшість оснащені функцією Smart Diagnosis, яка допомагає швидко виявити та усунути проблеми.
- Whirlpool. Американський виробник преміум класу відомий технологічними та надійними рішеннями. Whirlpool це гарантована якість, сучасні технології та широкі можливості. Мають серйозний підхід до контролю якості продукції та відповідний стандарт.
- Bosch. Більшість моделей виготовляється в Європі з особливою педантичністю. Німецький бренд відрізняється строгими лініями, стриманим дизайном та довговічністю матеріалів.
- Gorenje. Компанія пропонує практичні, проте сильні рішення. Серед усіх виробників Gorenje - еталон поєднання ціни та якості, що робить їх ідеальним вибором для будь-якої кухні.
- Candy. Компанія спеціалізується на виробництві побутової техніки, тому має широкий вибір моделей на будь-який смак та гаманець які приваблюють своїм дизайном.
Окрім цих брендів Кібернетики пропонують мікрохвильовки українського бренду Ardesto, а також Cata, Sencor, Siemens.
Де купити мікрохвильовку в Україні
Сьогодні мікрохвильовка це професійний помічник на кухні для будь-якої господарки. Якщо ви вирішили допомогти собі у побуті, купити мікрохвильову піч в Києві можна через інтернет-магазин Кібернетики.
Магазин електроніки Кібернетики пропонує професійні печі від найкращих світових брендів, гарантію від виробника, конкурентні ціни на мікрохвильовки в Києві. На сайті магазину ви можете підібрати модель згідно з вашими уподобаннями та бюджетом, оформити замовлення, не виходячи з дому. На сайті доступна доставка або самовивіз з будь-якого магазину.
Кібернетики співпрацюють з надійними українськими банками, які допоможуть купити мікрохвильовку в кредити або оплатити частинами.