Планшети Apple

Найпопулярніші запити в категорії “Планшети”

Apple iPad

Apple iPad — це тонкий сенсорний планшет, що нагадує великий iPhone або екран ноутбука з віддаленою частиною клавіатури. Пристрій працює на iPadOS, варіанті операційної системи від яблуневої компанії. Крім базової моделі, користувач також може вибирати між:

  • легким iPad Air,
  • потужним iPad Pro
  • компактний iPad mini.

Усі перелічені гаджети добре інтегровані в екосистему Apple. А це означає повний доступ до будь-яких файлів iCloud, використання програм, куплених з iPhone, швидкий процес редагування та обміну даними.

Девайс пропонує кращу портативність ніж ноутбук. А завдяки великому екрану його зручно використовувати для потокового перегляду, читання або веб-скролінгу. Він також є відмінним пристроєм для роботи чи навчання.

Кому варто придбати планшет Apple?

У певних ситуаціях айпад може замінити потребу в ноутбуці. Рекомендуємо розглянути варіант його покупки, якщо ви:

  • регулярно берете участь у відеодзвінках;
  • представник творчої професії, який може отримати користь від Apple Pencil;
  • часто робите нотатки на ходу;
  • хочете виконувати роботу в дорозі без громіздкого ноутбука

Купуючи пристрій, користувач отримує купу плюшок від виробника, серед яких:

Єдина екосистема

Цей якісний аксесуар буде корисний незалежно від того, яке обладнання у вас є. Але якщо ви вже використовуєте iPhone, носите Apple Watch або виконуєте більшу частину своєї роботи на iMac або MacBook, його користь ще більш очевидніша.

Адже планшет iPad є природним продовженням цього сімейства пристроїв. AirDrop — для легкої передачі файлів, iCloud — для доступу до фотографій, налаштувань та інших даних, а сам гаджет може грати роль другого монітора для Mac.

Розрядився смартфон? Просто перенесіть виконання завдання на iPad та продовжіть процес.

Інструмент для креативних користувачів — Apple Pencil

Цифрова ручка, спеціально розроблена під планшети Apple, перетворює iPad на планшет для малювання/створення ескізів. Це також незамінна річ для тих, хто робить багато рукописних нотаток для роботи. Адже пристрій не тільки полегшує процес запису, а й систематизує їх для подальшого швидкого доступу.

Перегляд медіа

Аpple iPad — це найкраща перевага для тих, хто любить занурюватись у безперервний перегляд серіалів Netflix або проводить цілий день за прослуховуванням музики/подкастів. Великий екран підходить для відео та електронних книг, а вбудовані динаміки забезпечують гарний звук (якщо поряд не виявиться навушників).

Завдяки просторому Retina-дисплею, користувач насолоджується яскравим, насиченим та чітким зображенням у надвисокій роздільній здатності.

Автономність

Замість того, щоб прив'язувати себе до комп'ютера через низку зустрічей у Zoom або покладатися на крихітний екран смартфона, скористайтеся перевагою відеодзвінків на iPad. Унікальні функції відеодзвінків, такі як Center Stage, зроблять розмову ще якіснішою.

За рахунок ваги та габаритів, його легше носити і тримати в руках протягом тривалого часу. А це означає, що планшет стане незамінним супутником у будь-якій подорожі.

Яку модель Apple iPad вибрати?

Все залежить від особистих інтересів користувача, його діяльності та числа обов'язків, які будуть покладені на девайс. Однак деякі моделі яблучних планшетів просто створені для:

  1. Студентів. Версія Air — найкращий вибір, який і не вдарить по кишені, і забезпечить хорошу продуктивність. Тут є все, що може знадобитися для навчання чи роботи.
  2. Творчих людей. Будь-яка версія iPad, адже всі вони сумісні з Apple Pencil. Головне — вибір покоління серед двох існуючих. Рекомендуємо зупинитися на новій ручці, адже вона більш просунута: заряджається без проводів і має підвищену чутливість до тиску.
  3. Для професій та завдань, що вимагають кращої обчислювальної здатності — iPad Pro. Великий екран та достатньо потужності для вирішення високопродуктивних завдань.

Щоб купити iPad у м. Київ зовсім не обов'язково кудись йти. Достатньо оформити замовлення в інтернет-магазині Кібернетики зі швидкою доставкою до будь-якого зручного пункту видачі по всій території України. Тут же можна підібрати захисну броню для планшета: чохли, захисні плівки та ін.

На всі моделі, представлені в каталозі, поширюється офіційна гарантія від виробника.