Ігрові ноутбуки
Обрати інше місто
Ноутбуки - Відгуки покупців
Ціни на ігрові ноутбуки
Назва
Ціна
Назва
Ціна
Ігрові ноутбуки являють собою потужні "машини", створені спеціально для сучасних відеоігор, що відповідають їх високим вимогам. Геймерська техніка разюче відрізняється від звичайних ПК і лептопів із середніми характеристиками, які вибирають для офісного або домашнього використання. Так, ви також зможете запустити на них легкі "іграшки" і скоротати за ними кілька годин ввечері після роботи, але для вимогливих ААА-ігор і професійного геймінгу їхніх технічних можливостей буде недостатньо. У каталозі магазину електроніки Кібернетики ви знайдете великий вибір геймерських ноутбуків і підберете модель, що відповідає вашим потребам.
Особливості та переваги ігрових ноутбуків
Ноутбук для геймера має низку переваг перед звичайними лептопами і традиційно використовуваними для ігор приставками та ПК.
- Висока потужність і продуктивність. Обов'язковий параметр, без якого запуск сучасних ААА-ігор на максимальних налаштуваннях просто неможливий. Комплектуючі останніх поколінь дають змогу грати в улюблені відеоігри навіть з найвищими вимогами без підвисань і затримок.
- Компактні габарити та мобільність. Порівняно зі стаціонарним комп'ютером лептоп займає на порядок менше простору, і геймерські моделі - не виняток. Крім того, їх зручно брати в поїздку, переносити з кімнати в кімнату і не прив'язуватися до виділеного, як для звичайних ПК, місця.
- Економічність. Ціни на ігрові ноутбуки вигідно відрізняються від вартості аналогічних за характеристиками ПК. До того ж немає необхідності докуповувати окремо монітор і клавіатуру, які вже присутні в конструкції пристрою.
- Дизайн. Якщо офісні ноутбуки часто витримані в мінімалістичному стилі, то геймерська техніка здебільшого вирізняється помітним і яскравим дизайном для створення відповідного настрою під час підкорення ігрових світів.
- Якість збірки. Відомі бренди, що випускають комп'ютерну техніку для геймерів, приділяють багато уваги не тільки функціональності і кількості наворотів, а й якості матеріалів і довговічності продукції.
Технічні характеристики ігрових ноутбуків
Вирушаючи в магазин ноутбуків, важливо знати заздалегідь, на які параметри пристроїв звертати увагу насамперед. Для того, щоб вибрати найкращий ігровий ноутбук саме для вас, необхідно розібратися з його основними характеристиками.
- Процесор. Сучасні ноутбуки для геймерів за замовчуванням оснащені потужними процесорами, найчастіше це Intel Core, починаючи з 5 покоління, або останній модельний ряд від AMD - Ryzen 7000. При виборі першого варіанту важливо особливу увагу приділити системі охолодження, оскільки процесори Intel грішать втратою продуктивності (аж до 40%) при нагріванні. Для комфортної гри достатньо i5, але краще брати з запасом, особливо, якщо плануєте використовувати лептоп не тільки для ігор, а й для монтажу відео та роботи з важкими графічними редакторами. Процесори Ryzen довше працюють від акумулятора, менше нагріваються і коштують дешевше, але продуктивністю все одно ще трохи поступаються головним конкурентам.
- Відеокарта. Один з найбільш значущих елементів, який з процесором і оперативною пам'яттю забезпечує продуктивність ігрової "машини". Стандартний обсяг відеопам'яті для геймерських пристроїв - 8-12 Гб. Відеокарти Nvidia займають лідируючі позиції на ринку, представлені широким модельним рядом. Для ігор підходять серії GTX (гарне співвідношення ціни та якості) і RTX (підтримують трасування променів та інші інноваційні технології, але коштують дорожче). Гідну їм конкуренцію склала серія Radeon RX від AMD, яка трохи поступається за характеристиками, але більш доступна за ціною. Якщо вам потрібен потужний ігровий ноутбук, обирайте тип пам'яті відеокарти GDDR6 і пізніші формати. Вони мають достатню швидкість обміну даними для роботи з відео 4К і підтримки сучасних віртуальних ігор.
- Оперативна пам'ять. Тут головний принцип - чим більше, тим краще, але не менше 16 Гб. Якщо ви купуєте ноутбук для довгострокового використання, краще вибирати моделі, що передбачають можливість розширення оперативної пам'яті.
- Операційна система. Найчастіше в геймерських апаратах ставлять ОС Windows 10/11, трохи рідше - Linux (Ubuntu) або SteamOS.
- Дисплей. Найбільш затребуваний на даний момент IPS-екран забезпечує хорошу передачу кольорів і кут огляду. Мінімальні вимоги до частоти оновлення екрана - 60 Гц, але для більш плавної і приємної картинки краще взяти з показником 120 Гц. Вибираючи діагональ, відштовхуйтеся від того, як часто ви будете використовувати комп'ютер за межами дому. У поїздку простіше брати ноутбук з 15-дюймовим монітором, а якщо він здебільшого перебуватиме вдома, можна взяти 17 дюймів.
Як вибрати ігровий ноутбук
Відеоігри - продукт, що динамічно розвивається, до якого регулярно виходять оновлення. Вивчіть вимоги до своїх улюблених ігор і підбирайте ноутбук із запасом показників основних характеристик так, щоб ви могли грати на ньому і сьогодні, і через рік, і через два. Багато моделей можна модифікувати, якщо така можливість передбачена спочатку. Потужний графічний процесор - запорука комфортної гри, тому дискретна відеокарта краща за вбудовану. Інтегрована відеокарта зустрічається в недорогих ігрових ноутбуках і також підходить для геймінгу, але має менше можливостей для вдосконалення, що важливо для ігрових вимог, які постійно змінюються.
Для вибору відповідного ноутбука важливі як технічні характеристики, так і те, як і за яких умов ви плануєте його використовувати. Якщо ви часто в дорозі і хочете коротати час у поїздці за іграми, варто придивитися до моделей на базі процесорів від AMD, які довше працюють без розетки. Для коректної роботи важлива сумісність комплектуючих, зокрема, найкращим варіантом буде, якщо відеокарта і процесор будуть одного виробника. Наприклад, компанія AMD використовує технології Smart Access Memory і SmartShift, що забезпечують кращу продуктивність компонентів у зв'язці так, що за вихідними параметрами вони практично не поступатимуться Nvidia.
Наявність великої кількості різноманітних аксесуарів, які можуть стати в нагоді геймеру, вимагає відповідної кількості портів для підключення. Вибираючи ноутбук для ігор, переконайтеся, що в ньому присутні всі необхідні вам роз'єми.
Де купити ігровий ноутбук в Україні
В інтернет-магазині Кібернетики ви можете купити ігровий ноутбук у Києві, а також у будь-якому іншому місті, в якому є магазин компанії або відділення Нової пошти. На всі наявні в асортименті моделі надається гарантія від виробника. У магазині електроніки ви знайдете лептопи від перевірених брендів, які випускають тільки якісну і довговічну комп'ютерну техніку:
- 2E;
- Acer;
- Asus;
- Dream Machines;
- Gigabyte;
- HP;
- Lenovo;
- Microsoft;
- MSI.
Для того, щоб замовити в інтернет-магазині ігровий ноутбук у Києві або іншому місті, виберіть вподобану модель і зручний варіант оплати. Отримати товар можна двома способами:
- замовити безкоштовну доставку в магазин у вашому населеному пункті та забрати його особисто;
- оформити доставку на Нову пошту.
Кібернетики також надає можливість купівлі ігрових ноутбуків в кредит за вигідними умовами кредитування від таких банків-партнерів, як ПриватБанк, Monobank, ПУМБ і Sense Bank (Альфа-Банк). Кібернетики - це великий вибір товарів, швидкий і якісний сервіс та приємні бонуси за кожну покупку.