Зарядні станції Bluetti

Зарядна станція Bluetti являє собою портативний пристрій, що закриває потреби сучасного споживача в умовах відсутності електроенергії. Каліфорнійський бренд випускає недорогі та потужні пристрої, які можуть бути використані як у побуті, так і в польових умовах далеко від цивілізації, забезпечуючи безперебійну роботу приладів і пристроїв без прив'язки до стаціонарної мережі електроживлення.

Bluetti - найпотужніші зарядні станції

Пристрої блуетті створені для того, щоб задовольнити попит максимальної кількості покупців. Ємність акумулятора визначає продуктивність і потужність джерела живлення:

 • портативна зарядна станція Bluetti на 300 В підійде для зарядки телефонів, планшетів, роутерів і ноутбуків;
 • зарядні станції на 500-700 В використовують для живлення великої побутової техніки, включно з телевізорами і газовими колонками;
 • потужна зарядна станція від 1000 В ідеальна для під'єднання домашнього обладнання, на підприємствах у періоди відсутності електроенергії та для кемпінгу.

Під час вибору зарядної станції Блуетті враховуйте, щоб споживана потужність техніки, яку ви плануєте під'єднувати до пристрою, не перевищувала його максимальний показник.

Чому обирають зарядні станції Bluetti

Портативні пристрої каліфорнійського бренду мають низку переваг:

 • універсальність використання (з їхньою допомогою можна заряджати найрізноманітніші прилади і гаджети - від ноутбуків і смартфонів до холодильників і електромобілів);
 • довговічність (компанія використовує власні розробки для виробництва комплектуючих, приділяючи особливу увагу якості матеріалів);
 • сумісність із сонячними батареями;
 • передові системи охолодження;
 • портативність і зручність експлуатації.

Ціни на блуетті повністю відповідають відмінній якості та надійності продукції. 

Яку купити зарядну станцію Bluetti

Найкраща зарядна станція - та, яка відповідає саме вашим потребам, адже немає сенсу купувати найдорожчу модель, якщо ви не збираєтеся використовувати її можливості по максимуму, а тільки лише плануєте заряджати телефон з ноутбуком. Щоб купити блуетті, яка підходить саме вам, необхідно детально розглянути наявні варіанти.

 1. Bluetti AC200P (2000 Вт). Потужна електростанція з імпульсним навантаженням 4800 Вт для забезпечення тривалого і надійного електроживлення всього вашого обладнання вдома, в дорозі або на роботі. Час заряджання - 5 год від розетки або 4 год від сонячної панелі.
 2. Bluetti EB55 (700 Вт). Час повного заряджання становить 4 год від розетки. Станція має захист від перенапруги та короткого замикання, дисплей та індикатор рівня заряду. Проста і зручна у використанні, легка за вагою (6 кг), що дає можливість брати її з собою в поїздку. Дозволяє заряджати 11 пристроїв (постійний і змінний струм) одночасно.
 3. Bluetti EB70 (1000 Вт). Довгий термін служби станції зумовлений великою кількістю циклів зарядки (до 2500). Переносне джерело живлення вагою 9,7 кг з вбудованою ручкою легко транспортується, має безліч роз'ємів різних типів, що дає змогу використовувати його як звичайну розетку, а також для заряджання пристроїв через порти USB, автомобільного прикурювача і за допомогою бездротової зарядки потужністю 15 Вт.
 4. Bluetti EB3A 600W. Невелика станція, оснащена євророзеткою 220/240 В, портами USB і двома портами 5 мм 12 В/10 А, - ідеальний варіант для домашнього офісу. Пристрою достатньо, якщо вам необхідно на кілька годин під'єднати ноутбук із роутером, а також телефон і джерело світла на робочому місці.
 5. Bluetti AC180P (1800 Вт). Потужна зарядна станція Блуетті вирізняється компактним дизайном, універсальними можливостями під'єднання, безпечним енергоживленням чутливих електронних пристроїв, має сумісність із сонячними панелями. З її допомогою можна заряджати навіть енергоємну побутову техніку та електроінструменти.
 6. Bluetti AC2P (300 Вт). Легка, недорога станція зі швидкою зарядкою (до 1,5 год) стане чудовим варіантом для живлення смартфонів, ноутбуків та інших електронних пристроїв без доступу до стаціонарної електромережі, наприклад, під час виїзду на природу. Може заряджатися від звичайної мережі, сонячної панелі, генератора, а також від автомобільного зарядного пристрою.

Де купити зарядну станцію Bluetti в Україні

Інтернет-магазин Кібернетики надає можливість купити Bluetti в Україні, незалежно від регіону, в якому ви перебуваєте. Магазин електроніки в Києві має пункти видачі як у самій столиці, так і в інших містах країни, а також здійснює доставку "Новою поштою" в потрібний населений пункт. 

Щоб купити блуетті в Україні, досить вибрати в каталозі інтернет-магазину Кібернетики вподобану модель портативної зарядної станції та оформити покупку в особистому кабінеті. Якщо виникнуть питання щодо вибору пристрою або оформлення замовлення, ви можете звернутися до фахівців компанії за допомогою онлайн-консультанта на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами телефону. Вигідні ціни на Bluetti, висока якість обслуговування і швидкий сервіс - те, що виділяє магазин Кібернетики на сучасному ринку електроніки.