Колонки

Найпопулярніші запити в категорії “Колонки”

Колонки - обладнання, необхідне для відтворення аудіо-контенту під час під'єднання до різних пристроїв (смартфона, телевізора, комп'ютера). Вибір мультимедійної акустики залежить від безлічі факторів, а також ускладнюється великим асортиментом представленої на ринку продукції. Розібравшись з основними характеристиками, ви зможете підібрати акустичну систему, яка відповідатиме саме вашим потребам.

Акустичні системи - звукове обладнання для відтворення аудіо

У каталозі магазину електроніки Кібернетики ви знайдете великий вибір сучасної акустики від виробників, які розуміються на якісному звуці:

  • JBL (відома серіями PartyBox і Boombox, які представлені колонками з підсвічуванням і вражаючою потужністю звуку для створення ідеальної атмосфери на вечірці);
  • Genius (широкий модельний ряд для задоволення потреб більшості покупців, продукція характеризується довговічністю і доступною вартістю);
  • Microlab (колонки вирізняються чистим і природним звучанням, виготовлені з міцних матеріалів, що гарантує довгий термін експлуатації).

Також широко затребувані такі бренди, як Redragon, Sharp, Sony, Tronsmart, Trust та інші перевірені виробники аудіотехніки.

Різновиди акустичних систем

Є три основні типи колонок:

Під час вибору акустичної системи для комп'ютера або телевізора враховують звукову схему, спосіб під'єднання, матеріал корпусу та інші чинники, що впливають на якість звучання. Формат звукової системи - перше, на що звертають увагу під час вибору комп'ютерних колонок. Ідентифікується він двома цифрами, де перша - кількість колонок, а друга показує наявність сабвуфера (1 - є, 0 - немає). Слід розуміти, що велика кількість колонок не гарантує кращу якість звуку, а призначена для створення ефекту повного занурення і панорамного звучання. Найпоширеніші схеми для комп'ютерних колонок - 2.0 і 2.1, а для домашнього кінотеатру - 5.1.

Потужність акустики залежить від того, як ви плануєте використовувати колонки:

  • 2-6 Вт - частіше беруть для офісних ПК, де якість і гучність звуку не на першому місці;
  • 8-10 Вт - малопотужні колонки, підходять для прослуховування музики з близької відстані;
  • 10-20 Вт - найпоширеніший варіант для домашнього використання, гучності достатньо для однієї великої кімнати;
  • 40-60 Вт - потужні колонки для домашнього кінотеатру.

Вибираючи багатокомпонентну акустику, враховуйте, що потужність сабвуфера має бути більшою за потужність колонок приблизно вдвічі, щоб уникнути просідання басів.

За способом під'єднання акустика може бути дротовою (під'єднання стандартно відбувається через роз'єми mini-jack 3 або RCA, а в дорогих професійних пристроях - через захищений від перешкод XLR) і бездротовою (через Wi-Fi, Bluetooth і NFC). Живлення акустичної системи може здійснюватися безпосередньо від розетки або USB. В останніх моделях дедалі частіше замість звичного аналогового аудіовходу AUX можна зустріти новий роз'єм USB Type-C, що підтримує більші струми та забезпечує високу швидкість заряджання.

Автономні портативні колонки не потребують під'єднання до розетки і дають можливість насолоджуватися улюбленою музикою будь-де, де б ви не знаходилися. Найпоширеніший варіант переносної акустики - Bluetooth-колонки, якими керують зі смартфона. Прості в експлуатації, вони мають гарну якість звучання і не потребують проводів для підключення до мобільного пристрою. Під час вибору блютуз-колонки зверніть увагу на наявність додаткових динаміків, підсилювачів басів і опції шумозаглушення для кращої якості звуку. На тривалість автономної роботи впливає ємність акумулятора. За ємності 1000-1200 мАг, яка представлена в бюджетних моделях, заряду вистачить на 5-6 годин, тоді як показник 6000 мАг і вище дасть змогу слухати улюблену музику понад 20 годин. Багато портативних колонок мають вбудований мікрофон, що дає змогу використовувати їх для спілкування по телефону або організації караоке-вечірки. Якщо ви плануєте брати колонки на природу, віддавайте перевагу моделям, корпус яких має високий рівень захисту від вологи.

Особливості колонок

Крім стандартних опцій, багато моделей оснащено додатковими функціями, які розширюють можливості акустичної системи.

  1. True Wireless Stereo. За допомогою функції TWS можна об'єднати два незалежних один від одного бездротових пристроїв в стереопару. Для створення об'ємного звуку у форматі стерео головна колонка сполучається з комп'ютером, смартфоном або іншим джерелом аудіо-сигналу, а допоміжна підключається до неї за допомогою Bluetooth.
  2. FM-тюнер. Моделі з вбудованим FM-тюнером дають змогу ловити радіосигнал і слухати трансляцію без використання додаткових пристроїв.
  3. Мікрофонний вихід. Любителі веселих вечірок оцінять колонку з мікрофоном, яку можна використовувати як караоке-систему.
  4. З SD-картою. Вибираючи модель з підтримкою SD-карт, ви зможете закачати треки на цифровий носій і слухати улюблену музику під час подорожей.
  5. Підтримка Wi-Fi. Технологія дає змогу підключатися до домашньої мережі в радіусі до 60 м від передавального пристрою. Головна перевага - стабільний і сильний сигнал.

Також користуються попитом функції:

  • Multipoint;
  • доступ до голосових помічників;
  • вбудований ліхтарик;
  • гучний зв'язок;
  • об'ємне звучання 360 Audio тощо.

Наявність додаткових опцій підвищує комфорт використання, але збільшує ціни на колонки, тому подумайте, які функції вам дійсно можуть стати в пригоді, а без яких можна обійтися.

Де купити колонки в Україні

Великий вибір акустичних систем у Києві представлений в інтернет-магазині Кібернетики. Тут ви знайдете найрізноманітніші моделі сучасної акустики з гарантією від виробника за найкращими цінами в Україні. Щоб купити колонку в Києві або будь-якому іншому населеному пункті, вам необхідно додати вподобану модель у кошик на сайті та вибрати зручний спосіб оплати й отримання. Ви можете замовити товар з безкоштовною доставкою в магазин у своєму місті і забрати його особисто або скористатися доставкою на Нову пошту.