ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ "КІБЕР-ОБМІН"

1. ОРГАНІЗАТОР ПРОГРАМИ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ

1.1. Організатором проведення Програми «Кібер-Обмін» (у подальшому - Програма) є ТОВ «СКАЙФОЛ», код ЄДРПОУ 38594199, адреса: 03151, місто Київ, вулиця Ушинського, будинок 40, корпус Б’, приміщення 204.

1.2. Територія дії Програми – мережа магазинів «Кібернетики», актуальні адреси яких визначені на сайті kibernetiki.ua (далі – магазини).

2. ТРИВАЛІСТЬ ПРОГРАМИ

2.1. Програма проводиться в період з «01» січня 2021 року до «31» грудня 2021 року.

Організатором Програми може бути продовжено термін її проведення, у зв’язку з чим вносяться відповідні зміни до цих Правил, публікація яких оновлюється на сайті kibernetiki.ua.

3. ПЕРЕЛІК ТОВАРІВ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

3.1. У рамках Програми учасник може отримати знижку в розмірі умовної оціночноївартості свого старого обладнання на товари з категорій: «Смартфони», «Планшети» та «Смарт годинники», які будуть доступні для придбання із максимальною знижкою до 90% на умовах Програми. Перелік та кількість товарів, на які може бути отримана знижка (далі – обмінний товар), обмежені.

3.2. Про перелік товарів, що входять до кожної з категорій, а також товари, що не беруть участь в Програмі, дізнавайтеся в магазинах або на сайті kibernetiki.ua.

4. УЧАСНИК ПРОГРАМИ

4.1. Учасник Програми – дієздатна повнолітня особа, яка купує або має намір придбати товар для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника, за готівкові або безготівкові кошти в мережі магазинів «Кібернетики» та погоджується з усіма умовами Програми.

4.2. Учасник Програми для придбання товару на умовах Програми «Кібер-Обмін» під час здійснення покупки має надати працівнику магазину наступні документи: паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру. У разі якщо стать пред'явника вище зазначених документів не відповідає статі особи, на яку видано дані документи та/або особи, зазначені в наданому паспорті та довідці, є різними, та/або зовнішність особи, що надає документи, не збігається із зовнішністю особи, що зображена на фото в паспорті, або у працівника є інші обґрунтовані сумніви щодо належності документів пред’явнику, працівник магазину відмовляє пред'явнику таких документів в участі в даній Програмі.

5. ПОРЯДОК УЧАСТІ В ПРОГРАМІ

5.1. Учаснику Програми, який погодився на заміну свого старого обладнання відповідно до цих Правил, надається можливість придбати товар, що входить до переліку товарів, які беруть участь у Програмі, за ціною з максимальною знижкою до 90% від звичайної роздрібної вартості товару, яка діє на момент звернення Учасника до магазину. Знижка, що надається Учаснику Програми, еквівалентна розміру оціночної вартості старого обладнання. Старе обладнання може бути обміняно лише на знижку на товар. Заміна вартості старого обладнання грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

5.2. Програма діє при купівлі товарів за готівковий та безготівковий розрахунок, а також сумісна зі всіма видами кредитних програм, що надаються партнерами безпосередньо в магазинах.

5.3. Кількість обмінного товару обмежена наявністю у відповідній категорії обмінного товару.

6. ВИМОГИ ДО СТАРОГО ОБЛАДНАННЯ

6.1. Для цілей даної Програми під Старим обладнанням розуміється мобільний телефон, смартфон, смарт-годинник, планшет, правомірним власником якого є Учасник Програми, за умови, що останній погоджується на передачу такого обладнання Організатору Програми в повне володіння, користування та розпорядження без жодних обмежень. Старе обладнання має відповідати всім вимогам, що зазначені в даному розділі Правил Програми.

6.2. Старе обладнання має бути:

 • в робочому стані (тобто всі функції обладнання мають працювати у відповідності з показниками та параметрами, що встановлені виробником такого обладнання);

 • не мати слідів пошкодження рідиною (слідів корозії), тріщин, відколів, які порушують цілісність апарату;

 • без виламаних/непрацюючих кнопок, виламаних роз'ємів для зарядки пристрою, слідів розбирання апарату (щілини і зазори в корпусі, потертості);

 • без встановленого блокування під одного оператора зв'язку;

 • не перебувати в розшуку;

 • дисплей обладнання має бути без плям, тріщин, вертикальних або горизонтальних смуг, пилу під склом, залишкового зображення, вигоряння дисплею;

 • акумуляторна батарея має не бути вздутою;

 • без встановлених паролів та кодів на обладнанні та акаунтах.

6.3. Якщо хоча б одна вимога з пункту 6.2. даних Правил не дотримана, споживач втрачає право на участь в даній Програмі.

6.4 Огляд та остаточна оцінка Старого обладнання для цілей цієї Програми здійснюється безпосередньо працівниками магазину при зверненні Учасника, висновок про відповідність Старого обладнання умовам даної Програми співробітник магазину приймає одноособово. Претензії з приводу зазначеного вище висновку про відповідність/невідповідність Старого обладнання умовам Програми Організатором не приймаються.

7. НАДАННЯ ЗНИЖКИ НА ОБМІННИЙ ТОВАР

7.1. Знижка на обмінний товар становить умовну оціночну вартість Старого обладнання та залежить від технічного стану та зовнішнього вигляду такого обладнання. Перелік моделей Старого обладнання, що приймається в рамках даної Програми, можна дізнатися в магазині.

7.2. Технічний стан та зовнішній вигляд Старого обладнання оцінюється за наступними параметрами:

 • відсутність видимих пошкоджень;

 • помітні незначні пошкодження (наявність дрібних подряпин, незначних потертостей на корпусі, клавіатурі і дисплеї, наявність точкових відколів розміром до 0,5 мм, помітних при первинному огляді);

 • помітні пошкодження (численні потертості, дрібні відколи й подряпини, незначні пошкодження фарби корпусу);

 • сильні пошкодження (глибокі численні подряпини, відколи, сильні пошкодження фарби корпусу, тріщини на бічній частині пристрою (корпус не розпадається).

7.3. В залежності від наявності або відсутності в Старому обладнанні фактів, передбачених пунктом 7.2. Правил, встановлюється умовна оціночна вартість Старого обладнання, яка дорівнює знижці на обраний обмінний товар. Орієнтовну попередню умовну оціночну вартість старого обладнання можна розрахувати на сайті kibernetiki.ua за посиланням: https://kibernetiki.com.ua/kalkulyator. На сайті kibernetiki.ua наведена максимальна умовна вартість Старого обладнання, яка діє у разі відсутності будь-яких видимих пошкоджень. Фактична умовна оціночна вартість конкретного Старого обладнання встановлюється працівником магазину одноособово на підставі виявлених пошкоджень при огляді обладнання, є остаточною та не підлягає оскарженню.

7.4. Умовна оціночна вартість Старого обладнання не може бути видана або компенсована Учаснику в грошовій або будь-якій іншій формі, інакшій, ніж знижка на обмінний товар.

7.5. Знижка за умовами даної Програми не може бути використана на покупку, яку Учасник бажає здійснити в будь-який інший день, окрім дня, коли Старе обладнання було передано Організатору.

7.6. За умовами даної Програми продаж обмінних товарів зі знижкою може бути здійснено будь-яким суб'єктом господарювання, який реалізує такий товар в тому ж приміщенні магазину «Кібернетики», де передається Старе обладнання.

7.7. Знижка за умовами даної Програми не може бути використана на покупку товарів, які не відносяться до товарних категорій «Смартфони», «Планшети», «Смарт-годинники».

7.8. У разі, якщо вартість обмінного Товару, обраного Учасником, дорівнює або є меншою від умовної оціночної вартості старого обладнання, різниця між знижкою, що може бути застосована до обмінного товару у рамках 90 % його звичайної вартості, та умовною оціночною вартістю старого обладнання, Учаснику Програми не виплачується, не компенсується та не може бути використана останнім для здійснення наступних покупок або передана третім особам.

8. ДОДАТКОВІ УМОВИ

8.1. Повернення товару протягом 14-ти календарних днів з дня його придбання здійснюється у відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів». При цьому, поверненню підлягає лише сума фактично внесених споживачем готівкових або безготівкових коштів, сума знижки не повертається й не може бути перерахована на інший товар.

8.2. Дана Програма сумісна зі всіма діючими акційними пропозиціями.

8.3. При проведенні оплати обмінного товару з нарахуванням бонусів Програми «Кібер бонуси», нарахування проводиться на суму фактично внесених споживачем готівкових або безготівкових коштів.

9. ІНШЕ

9.1. Стати Учасником програми може будь-який споживач, що є власником Старого обладнання, та погодився з усіма Правилами Програми.

9.2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення положень цих Правил, остаточне рішення приймається Організатором.

9.3. Організатор залишає за собою право подовжувати термін дії Програми та/або змінювати ці правила на власний розсуд. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на інтернет-сайті kibernetiki.ua.

9.4. Факт участі в цій Програмі означає ознайомлення та повну згоду Учасників з цими Правилами та зобов'язання їх виконувати. Придбання обмінного товару зі знижкою згідно умов даних Правил свідчить про ознайомлення та погодження Учасника з розміром фактичної оціночної вартості його Старого обладнання, що передається Організатору.

9.5. Організатор не бере на себе відповідальності з приводу будь-яких суперечностей щодо права власності на старе обладнання Учасника Програми. Організатор Акції може відмовити особі, що бажає прийняти участь у Програмі, в разі виявлення зловживань при придбанні обмінного Товару (приклад: придбання обмінного Товару не для особистого споживання, а для подальшого перепродажу; придбання Обмінного Товару однієї моделі в кількості понад 3-х одиниць, встановлення факту неправомірного володіння Учасником Старим обладнанням, тощо).

9.6. Відповідно до вимог ст. 634 ЦК до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються їх виконувати.

9.7. За будь-якою додатковою інформацією з приводу участі в Програмі Учасники можуть звертатися безпосередньо до магазинів мережі «Кібернетики» та за телефоном 0800-33-26-96 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні; дзвінки з мобільних телефонів оплачуються згідно тарифів оператора).