Відкриття магазина Кібернетики у Березані

author-icon

Кібер Вісник

28

1 хв.

Березань вітає Кібернетики у своєму місті!

21 березня відбулось відкриття першого магазина Кібернетики у Березані, який знаходиться за адресою вул. Шевченків Шлях, 126.

У магазині ви знайдете безліч сучасних гаджетів, починаючи від останніх моделей смартфонів і планшетів до ноутбуків, гарнітур, аксесуарів для техніки та багато іншого. Що б ви не шукали — від найновіших смартфонів і девайсів для дому до високоякісних навушників та ігрових консолей — тут ви знайдете все, що потрібно, щоб зробити ваше життя комфортнішим та захопливішим.

Професійні консультанти з нетерпінням поділяться своїми знаннями та допоможуть знайти саме те, що вам потрібно. Тут кожен відчуває себе як вдома, а покупець — це не просто клієнт, а частина великої родини kiber family.

А якщо ж товарів, які вас цікавлять у магазині не виявилось, ви завжди зможете їх знайти на сайті kibernetiki.com.ua та замовити з безкоштовною доставкою у магазин або ж на найближче до вас відділення Нової пошти.

Чекаємо вас у Березані за адресою вул. Шевченків Шлях, 126.

27 Березня 2024, 15:03

Останні новини

Кривий Ріг.webp

Відкриття другого магазина Кібернетики у Кривому Розі

10 травня відбулося відкриття нового магазину Кібернетики, розташованого за адресою проспект Металургів, будинок 24, приміщення №43 (Соцмісто).

author-icon

Кібер Вісник

13 Травня 2024, 13:05

43

1 хв.

Подільськ (1).webp

Відкриття другого магазина Кібернетики у Подільську

Кібернетики відкрили другий магазин у Подільську. 10 травня відбулось відкриття нового магазина Кібернетики, розташованого за адресою проспект Перемоги, 1-В (біля Автовокзалу)

author-icon

Кібер Вісник

13 Травня 2024, 12:05

448

1 хв.

Чернігів для блогу.webp

Відкриття першого магазина Кібернетики у Чернігові

Плюс одне місто приєднується до всеукраїнської сімейки Кібернетики — місто-герой Чернігів. 7 березня відбулось відкриття першого магазина Кібернетики у місті Чернігові, розташованого за адресою вул. 77-ї Гвардійської Дивізії, 1В, ТРЦ «Hollywood». Магазин знаходиться на першому поверсі і займає 66 кв. м.

author-icon

Кібер Вісник

08 Березня 2024, 08:03

85

1 хв.

Васильків блог.webp

Кібернетики у Василькові: відкриття другого магазину

Кібернетики продовжують розширювати свою діяльність у м.Васильків. 22 грудня відбулось відкриття другого магазина, розташованого за адресою вул. Декабристів, 186. Запрошуємо вас відвідати новий магазин та познайомитись з кібер-атмосферою та сучасними гаджетами.

author-icon

Кібер Вісник

07 Березня 2024, 12:03

167

1 хв.

Допомога віськовим.jpg

Допомога військовослужбовцям для досягнення спільної мети!

Ми щиро вдячні нашим захисникам та захисницям за кожен прожитий день, за ранкову каву в безпеці, за надію на краще майбутнє! З початку повномасштабного вторгнення, команда «Кібернетики» допомагає військовим технікою та коштами, а відтепер кожен із вас може долучитись до гарної справи!

author-icon

Кібер Вісник

03 Січня 2024, 13:01

559

2 хв.