Пароочищувачі
Ціни на пароочищувачі
Назва
Ціна
Пароочисник - це сучасний пристрій для прибирання, який, як зрозуміло з назви, впливає на оброблювану поверхню парою. Таким чином, відбувається не тільки легке видалення складних забруднень, а й своєрідна дезінфекція, що зменшує кількість пилу і сміття, а також невидимих оку бактерій і алергенів. У магазині електроніки Кібернетики на вас чекають вигідні пропозиції на пароочисники для прибирання і швидка доставка замовлення в будь-яку точку України.
Види та особливості пароочищувачів
Пристрої, які дають змогу здійснювати якісне прибирання без використання побутової хімії, ефективно справляються не тільки з в'їдливим брудом, пліснявою і жиром, а й усувають шкідливі мікроорганізми (мікроби, бактерії тощо), які можуть спровокувати серйозні захворювання в мешканців будинку. Асортимент пароочисників представлений безліччю моделей, які розрізняються між собою конструкцією, принципом роботи і продуктивністю. Умовно прилади можна розділити на кілька основних груп, кожна з яких має свої особливості та переваги.
- Ручний пароочисник для дому. Це компактний пристрій, вага якого не перевищує 2 кг. Малі габарити роблять його зручним інструментом для точкового очищення та обробки стекол, дзеркал, плитки, меблів, сантехніки. Прилад добре справляється з локальним прибиранням у важкодоступних місцях, може працювати від мережі або акумулятора. До мінусів відносять необхідність частої дозаправки через малий об'єм бака і недовгий час роботи без розетки.
- Підлоговий. Потужніший парогенератор для прибирання, ніж ручний варіант, оснащений довгим шлангом і кількома насадками для обробки різних типів поверхонь (килимів, плитки тощо). Температура пари і тиск тут вищі, що забезпечує ефективність під час роботи з сильними забрудненнями і тривалу автономність. Ідеальний варіант для генерального прибирання будинку, включно з чищенням меблів, кухні, ванної тощо. Часто використовується для автомобільних салонів, незважаючи на певну громіздкість і меншу маневреність, ніж у ручних приладів.
- Парова швабра. Вузькоспеціалізований пристрій, призначений для регулярного очищення підлог. Легкий і зручний відпарювач для прибирання оснащений плоскою насадкою з тканинною накладкою, ідеально підходить для гладких підлогових поверхонь - паркету, ламінату, плитки, лінолеуму.
Крім перерахованих видів, також затребувані високопотужні професійні пароочисники (для використання в готелях, клінінгових компаніях, автомийках) і дорогі громіздкі парогенератори з функцією пилососа (для глибокого очищення килимів, текстилю тощо).
Який вибрати пароочищувач за характеристиками
Який пристрій вибрати серед великого вибору пароочисників на сучасному ринку, залежить від безлічі чинників, включно з метою використання і необхідними технічними характеристиками. Щоб не розгубитися в різноманітті представлених варіантів, звертайте увагу на наступні критерії.
- Температура пари. Показник визначає, наскільки ефективно пристрій справляється із забрудненнями. Для легкого прибирання можна зупинитися на ручних версіях або парових швабрах з температурним діапазоном 100-120°C. Підлогові моделі зазвичай мають оптимальний для домашнього використання показник 130-150°C, якого достатньо для боротьби з нальотом, жиром тощо. Професійні моделі підтримують температуру 160°C і вище.
- Тиск пари. Ще один параметр, від якого залежить якість очищення і який визначається силою виходу пари. Бюджетні моделі переважно мають показник 2-3 бари, професійні пристрої - 6-10 бар. Якщо шукаєте хороший пароочисник для дому, вибирайте модель з тиском пари 4-5 бар, який забезпечить ефективне прибирання стандартного житлового приміщення без переплати за невикористану продуктивність.
- Обсяг бака. Ціни на пароочисники багато в чому також залежать від цього параметра, який визначає, як довго може працювати прилад без дозаправки. Ручні моделі, розраховані на 10-20 хвилин роботи, оснащують маленькими резервуарами до 0,5 л. Для стандартної квартири і невеликого будинку варто придивитися до моделей на 1-2 л, що забезпечують до 1 год безперервного прибирання. Обсяг бака в професійному обладнанні для обробки великих приміщень і сильних забруднень може досягати 5 л і більше.
- Потужність. Недорогі малопотужні моделі до 1200 Вт відрізняються повільним нагріванням. Рекомендована потужність для стандартного домашнього використання становить 1500-2000 Вт, що забезпечує швидке нагрівання води і готовність приладу до експлуатації вже через 3-5 хвилин після ввімкнення.
Обираючи пароочисник, звертайте увагу також на такі чинники:
- тип подачі пари (безперервний, регульований або імпульсний);
- кількість і тип насадок (наприклад, щітка для підлоги і твердих покриттів, насадка для скла, тканинна насадка для текстилю, щітка з жорсткою щетиною);
- додаткові функції та аксесуари (автоматичне вимкнення для захисту від перегріву, функція доливання води без вимкнення, фільтр від накипу, шкала рівня води тощо);
- бренд (вибираючи пароочисник перевіреного виробника, наприклад, KARCHER, Rowenta, Ardesto, Thomas, ви гарантовано отримаєте якісний і довговічний пристрій).
Де вигідно купити пароочищувач в Україні
Якщо ви хочете купити пароочищувач у Києві за вигідною ціною, інтернет-магазин Кібернетики пропонує найкращі умови для покупки. Тут на вас чекає широкий асортимент пароочисників за низькими цінами в Україні, гнучкі умови оплати та приємні бонуси для постійних і нових клієнтів. У каталозі представлені ручні та підлогові моделі, парові швабри та професійні парогенератори від таких виробників, як Karcher, Xiaomi, Philips та інших перевірених брендів з позитивною репутацією.
Можливість оформити кредит або оплату частинами дає змогу отримати бажаний товар одразу, а оплачувати його поступово без шкоди для сімейного бюджету, а регулярні знижки та акції роблять покупки ще економнішими. Для зручності покупця передбачена швидка доставка в будь-яке місто України або самовивіз з фірмового магазину Кібернетики. Якщо у вас ще залишилися сумніви, наші кваліфіковані менеджери допоможуть вам вибрати підходящу модель і дадуть відповідь на всі ваші запитання.