ТОП кращих зарядних станцій EcoFlow

Кібер Рейтингович
553
8 хв.

Враховуючи популярність бренду EcoFlow на початку блекаутної історії, його назва стала ототожнювати саме поняття портативних електростанцій. Тож зовсім не дивно, що велика кількість користувачів, котрі все ж наважились на придбання першої серйозної зарядки для дому, досі гуглять: «купити екофлоу».
Магазин електроніки Кібернетики давно знайомий із пристроями компанії, тому точно розуміє секрет такого успіху. Ми впевнені в якості цих енергонакопичувачів, бо самостійно оцінили їх потужність, енергоємність, надійність та легкість підключення.
EcoFlow має дві основні серії електростанцій: DELTA та RIVER. Лінійка зарядок DELTA представляють собою більш габаритні джерела живлення, а RIVER створено з акцентом на мобільність.
Проте чим краще заряджати свої побутові девайси? Та як обрати найкращу зарядну станцію серед асортименту бренду, котрого і так визнано лідером ринку? Тримайте наш особистий топ моделей екофлоу, сформований на відгуках користувачів та власних спостереженнях.
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2

Базовий RIVER — це якісний електроносій EcoFlow, що одним із перших відмовився від літій-іонних акумуляторів на користь батарей LiFePO4. Останні забезпечують зовсім інший (якісно вищий) рівень довговічності, мають безліч переваг у загальній продуктивності та безпеці.
На ринку ви можете зустріти різні варіації зарядок-ріверів. Вони відрізняються потужністю та набором додаткових параметрів: від поточної моделі RIVER 2 до Про-версії із вихідною потужністю 768 Вт·год і 800 Ват.
За рахунок своєї ваги та мініатюрності вся серія екофлоу позиціонується як надійні пристрої для живлення в дорозі. Девайси відмінно справляються з постачанням електроенергії для побутових потреб. Зокрема, зарядна станція лінійки, котрій присвячено цей розділ, займає 24,5 х 21,5 х 14 см простору та важить всього 3,5 кг. Саме так, на нашу думку, виглядає мобільність.
Недорога, проте потужна, зарядна станція отримала ємність батареї в 256 Вт·год, функцію швидкої зарядки та показник вихідної потужності 300 Вт (максимальна — 360 Ват). На передній панелі приладу, як і в більшості сучасних електростанцій, розташовано РК-дисплей. Відповідно до отриманих нами відгуків, при першому ввімкненні зарядної станції та/або знятті виробничої плівки із екрана, користувачі відмічали його дивний зовнішній вигляд. Проте, згодом він автоматично оновлюється до попереднього адекватного стану.

Дисплей стане у нагоді, щоб оцінити життєві показники EcoFlow за індикаторами, зокрема:
час роботи/заряджання;
активні вхідні/вихідні з’єднання;
поточний рівень заряду акумулятора;
відстеження оновлень мікропрограми, інтернет-підключення, сигналів тривоги, роботи вентилятора тощо.
Щодо гучності останнього, його не можна назвати критично неприємним. Проте, RIVER не найтихіша модель екофлоу (особливо, якщо використовувати її в невеликій квартирі).
Пройдемось по панелі портативної зарядної станції, щоб перелічити, що, крім екрана, ви тут побачите:
роз’єм автомобільної зарядки (для максимальної потужності 100 Ват);
світлодіодний індикатор, кнопка живлення та 3 х USB (два Type-A та один Type-C, 12 та 60 Вт відповідно);
виходи змінного струму;
вбудована ручка;
чотири гумові накладки для кращого зчеплення;
вхід мережі змінного струму, роз'єм XT60, вентиляційна сітка.
Що робить користування зарядною станцією EcoFlow RIVER 2 ще більш зручнішим? Звісно ж, мобільний додаток, доступний для користувачів смартфонів на базі Android та iOS. Застосунок надає можливість відстежувати потужність в часовій діаграмі під час роботи/заряджання, керувати станцією на відстані, отримувати сповіщення щодо її загального стану.
Заряджати портативну електростанцію можна кількома способами, в тому числі живлення від розетки автомобіля чи сонячної батареї. Підтвердженням довговічності та надійності пристрою є збільшення виробником гарантійного терміну з двох до п'яти років на весь модельний ряд ріверів.
Все зазначене описує RIVER 2, як потужну зарядну станцію. Тож ми впевнено радимо купити її в інтернет-магазині Кібернетики.
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 MAX

Подібно попередній моделі серії, пристрій Max отримав літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) акумулятор. Купуючи цю потужну зарядну станцію екофлоу, ви можете сміливо розраховувати на стабільну роботу зарядки протягом наступних 10 років.
На відміну від базової рівер-версії, вона важить вже 6 кг та має габарити 27 х 26 х 19.6 см. Тому, щоб забезпечити кращу її мобільність, бренд додав велику ручку позаду.
Не дивно, що EcoFlow впевнено віддає користувачу 60 місяців гарантії. Якість збірки на високому рівні — це надійна електростанція, створена для тривалого використання. Єдине дорікання: за охолодження зарядної станції відповідають вбудовані вентилятори, котрі (для нас) не настільки тихі, якими б потенційно могли бути. Проте, якщо не надто навантажувати систему, шум не буде критичним.
Зверніть увагу: розташування та кількість портів зарядної станції можуть змінюватись в залежності від версії орієнтованих на ЄС або США. Європейська модель має:
- по два порти змінного струму та DC 5521;
- три USB-A;
- один USB-C.

Портативна електростанція отримала акумулятор ємністю 512 Вт·год та видає до 500 Ват потужності. Ви легко можете покластись на неї під час віялових відключень електроенергії, адже її можливостей цілком достатньо, щоб заряджати більшість домашніх гаджетів. Пристрій оснащено функцією швидкої зарядки, яка займає менше 1 години, а сама портативна зарядна станція гарантує близько 3000 циклів заряджання.
Максі модель також керується з мобільного додатку. Вона має гарний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а її підключення до пристрою здійснюється через Bluetooth або Wi-fi. Відслідковуйте всі важливі дані щодо споживання, часу роботи/заряджання у вашому смартфоні. Єдиним дотиком до екрану перемикайте екофлоу в режим X-Boost, що подвоює потужність пристрою до 1000 Вт.
Ви можете заряджати внутрішній акумулятор потужної зарядної станції River 2 Max чотирма способами:
через порт змінного струму;
автомобільною зарядкою,
порт USB-C;
живлення сонячною енергією (в період квітень-вересень по всій території України, майже всі дні сонячні, тож панелі — крутий варіант для цілодобового забезпечення електроенергією).
Акумулятора ємністю 512 Вт⋅год достатньо для живлення дрібних побутових приладів, телефонів, планшетів, ноутбуків, іншої домашньої техніки. Станція захищена від замерзання, короткого замикання, перегрівання та стрибків напруги.
Рекомендуємо купити зарядну станцію River Max, як чудовий варіант бюджетної портативної електростанції, наділеної високим робочим потенціалом.
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2

Наступна в списку найкращих зарядних станцій екофлоу — популярна модель DELTA 2. Як і попередні представники топу, джерело живлення осилить до 3000 циклів заряджання. Завдяки цьому, багато користувачів розглядають цю електростанцію в якості джерела безперебійного живлення (ДБЖ) для свого ноута, холодильника чи інших побутових приладів. Всього 30 сек потрібно цій зарядці з вихідною потужність 1800 Ват, щоб перейняти контроль над постачанням енергії, після відключення світла.
Лінійка портативних зарядних станцій Дельта є більш габаритною. Вага базового пристрою — 14 кг. Проте, щоб зберегти мобільність, станція отримала зручні ручки по обидві сторони.
Порти змінного струму та сонячної зарядки (роз’єм XT60) EcoFlow розмістив на задній частині Delta 2. Якщо серед усіх способів відновлення заряду ви обираєте саме підключення сонячних панелей (будь-яких куплених на вторинному ринку), уважно стежте, щоб їх напруга залишалася нижче межі зарядної станції у 500 Вт.
За похмурої погоди радимо скористатись зарядкою через звичайну розетку та оцінити вражаючу швидкість заряджання потужністю до 1,2 кВт — за 1 годину 20 хвилин.
На передній панелі портативної зарядної станції Delta є:
чотири USB-A (підтримка Quick Charge, 12 та 5 Вт);
пара USB-C (до 100 Ват).
Турбо-режим X-Boost зможе протягом тривалого часу виробляти 2,2 кВт. Зі слів EcoFlow, поточне джерело живлення найкраще підходить для пристроїв, котрі не потребують точної напруги: обігрівачі, електроінструменти тощо.

Деталь, повз якої ми не можемо пройти без коментаря — шум вентилятора екофлоу. Передбачається, що електростанції працюють тихо. Проте зі збільшенням навантаження (понад 0,900 кВт), все ж потрібно бути готовим до певного звукового дискомфорту. Щоб зменшити роздратованість в такі моменти, думайте про те, як саме зараз портативна зарядна станція піклується про вашу безпеку та довговічність самого девайса.
До речі, EcoFlow активно працюють над тим, щоб усунути шум вентилятора в майбутньому оновленні мікропрограми зарядки. І так, моделі Delta також керуються з додатку.
Фішкою зарядної станції є додавання порту додаткової батареї на правій стороні. Це дає змогу під’єднати опціональний акумулятор Delta 2 Extra Battery та збільшити стандартний показник енергоємності — 1024 Ват·год. По суті, ви маєте ще один блок зарядної станції, проте без портів змінного/постійного струму, джерел підключення тощо.
Базова Delta однозначно надійна електростанція. Вона забезпечує одну із найкращих в своєму класі швидкостей заряджання. Саме тому наразі купити цю екофлоу не так просто. Проте, за обставин, коли дуже треба, магазин електроніки Кібернетики дістане її для вас.
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max

Вам дуже пощастило, якщо в умовах нереального попиту ви змогли купити саме цю зарядну станцію EcoFlow в Україні. Бо це, дійсно, завдання з зірочкою знайти портативну електростанцію, котра б перевершила рівень потужності DELTA Max або була для неї рівнею.
Вона має:
6 x розеток змінного струму;
по два порти DC5521 та USB-C на 100 Вт + роз’єми для зарядки;
4 x USB Type-A (два з яких підтримують швидке заряджання).
Потужна зарядна станція представлена в двох версіях акумулятора ємністю 1600 та 2100 Ват·год. Якщо і цього виявиться замало, під’єднайте до станції додаткові зовнішні батареї. Максимальна опція дозволяє додати плюс два джерела живлення та на виході отримати систему загальною ємністю до 6 кВт·год.
DELTA Max, звісно ж, не стане панацеєю для тривалого безперебійного живлення всього будинку, проте він легко впорається із зарядкою 90% пристроїв: мікрохвильової печі, обігрівачів, інших побутових речей. Відповідно до обіцянок Екофлоу, зарядна станція може заряджати смартфон близько 175 разів, ноутбук — 32.

Є декілька способів відновлення заряду цього девайса:
настінна розетка (менш ніж за 60 хвилин швидкою зарядкою);
автомобільна зарядка;
додаткові сонячні панелі (за 3,5 години, за умови потужності 0,800 кВт).
DELTA Max важить 22 кг, параметри — 49,7 x 24 x 30,5 см. Але це все ще не заважає їй носити звання портативною електростанції. Завдяки зручним ручкам зарядна станція зберегла мобільність, тож EcoFlow легко перенести в сусідню кімнату, як самостійно, так і вдвох.
Всю необхідну інформацію щодо часу роботи, навантаження, аналіз поточного підключення можна відслідковувати на кольоровому міні-екрані або в застосунку Екофлоу. В останньому також зручно контролювати рівень напруги, під час застосування сонячних батарей. DELTA Max одна з найкращих портативних зарядних станцій у питаннях безпеки, тут є все: від захисту низьких температур до інструментів, що нівелюють можливі наслідки короткого замикання тощо.
Модель отримала надійний рейтинг водонепроникності IP68 та 12 місяців гарантії. EcoFlow DELTA Max — ще одне гнучке та потужне рішення для вашого дому, котре рятує, під час планових відключень електроенергії.
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro

Ніхто не знає, як воно буде взимку (окрім тих, хто читає це взимку). Сподіваємось на краще, проте наперед шукаємо модель EcoFlow в Україні, котра осилить найкритичнішу ситуацію зі світлом.
Delta Pro — найкраща зарядна станція цього рейтингу та популярне по всьому світу джерело живлення. Саме той випадок, коли з вагою 45 кг та розмірами 63.5 x 28.5 x 41.6 см складно говорити про портативність. Однак ми готові до цієї важкою ноші, якщо вона забезпечує подібний рівень зарядки — 3600 Ват вихідної потужності та 4,5 кВт в режимі X-Boost. Крім того, компанія оснащує конструкцію допоміжними засобами (ручка, колеса) для зручного перенесення та користування електроприладом в побуті.
Зарядна станція має все, щоб живити ваші домашні пристрої:
4 х розетки 230 В/16 А, стільки ж USB-A (12 та 18 Вт, два з яких зі швидкою зарядкою);
по 2 USB-C та DC5521;
автомобільна розетка і порт Anderson.
Delta Pro оснащено акумулятором LiFePO4 — більш надійні, довговічні та безпечні. Енергоємність — 3,6 кВт·год. Екофлоу обіцяє, що рівень її батареї опуститься до позначки 80% ємності після 3500 циклів зарядки. А це приблизно 10 років щоденного використання. Час заряджання самої зарядної станції компанія оцінює як найшвидший в світі — 1 година 48 хвилин.
Якщо батареї Delta Pro вам недостатньо, подібно минулому варіанту, можна придбати розширення та потроїти значення її енергоємності. А концентратор із подвійною напругою (його можна придбати окремо), допоможе об’єднати їх у колосальні 7,2 кВт потужності.
Електростанцію можна заряджати різними способами:
звичайна побутова розетка;
через портативну сонячну панель;
автозарядка.

Пристрій оснащено великим РК-дисплеєм, котрий інформує користувача про активні порти, поточне споживання та стан акумулятора зарядної станції. Інформацію про підключення також можна відстежувати через програму, доступну для iOS та Android. Звичайне Bluetooth чи Wi-fi з'єднання забезпечить віддалене керування девайсом.
EcoFlow ділиться приблизними показниками того, настільки довго Delta Pro може заряджати різні пристрої. На практиці зарядна станція демонструє такі показники:
холодильник (120 Вт) — доба;
телевізор 50’’ (110 Вт) — близько 27 годин;
кондиціонер (1,8 кВт) — 7 годин;
ноутбук (60 Вт) — 57 разів.
Зважаючи на ціну зарядної станції, вона, звісно ж, має всі пункти захисту. Delta Pro — одна з найпотужніших електростанцій, що нам колись доводилось випробовувати, справжній гігант, на який можна покластись в побуті під час нестабільного електропостачання.
Більшість користувачів, котрі читають цю статтю, навряд наважився б купити зарядну станцію екофлоу, якби не критичні проблеми зі світлом в країні. Зважаючи на труднощі, які щодня доводиться долати українцям, ця покупка є вимушеною і достатньо дорогою.
Програма оплати частинами в нашому інтернет-магазині дозволить купити електростанцію, розбивши платіж на певний період. Це дасть змогу живити побутові прилади та задовольняти хоча б мінімальний рівень своїх потреб під час відключень електроенергії, оплачуючи покупку помісячно.
Залишились питання з приводу покупки або попереднього замовлення бажаного джерела живлення? Чекаємо на ваші дзвінки за номером 0-800-33-26-96 та повідомлення в Telegram-боті.
16 Липня 2024, 09:07
Останні статті

iOS та Android: що краще обрати?
Теоретично ви, звісно ж, могли б придбати мобільний пристрій на базі будь-якої існуючої операційної системи, крім iOS чи Android. Проте на практиці 99% користувачів обирають саме між цими платформами. Та чи можна назвати справедливим подібне домінування двох гравців на ринку? Зважаючи на те, як важко відповісти на питання: «що краще iphone чи android?», очевидно, що існування конкурентної пари Apple-Google пішла всім на користь, адже стимулювала компанії до створення багатофункціонального та технологічно розвиненого продукту. Крім того, під час вибору смартфона, більшість людей орієнтується на ОС, яку використовує їх найближче оточення (друзі, родичі, знайомі). Популярність програмних середовищ серед користувачів слугує своєрідним показником якості, який важко заперечити. Що б ви не обрали, ви навряд чи будете розчаровані. Однак для тих, хто хоче більш грунтовно підійти до цього питання, Кібернетики вирішили здійснити наочне порівняння різних аспектів iOS і Android. Гортайте нижче, щоб дізнатись хто ж переможе.
146
8 хв.

Огляд Xiaomi Redmi Note 14
Сяомі продовжує розширювати лінійку Redmi Note — гаджетів середнього класу, відомих вдалим балансом між вартістю та характеристиками. Нове покоління включає три моделі: Redmi Note 14, 14 Pro та 14 Pro+, кожна з яких має свої особливості та переваги. Базовий смартфон Xiaomi серії-новинки позиціонується як найбільш бюджетний варіант, ідеальний для тих, хто шукає функціональний, надійний та достатньо потужний телефон за доступною ціною. Проте, чи можна вважати запропоновані Сяомі зміни революційними? Чи це все ж очікувана еволюція з косметичними змінами? Кібернетики затестили можливості новинки, щоб встановити які характеристики Xiaomi Redmi Note 14 варті вашої уваги. Чи вдалось йому вигідно виділитись на фоні класичної моделі 13-го покоління? Чи вистачить його продуктивності для отримання звання «кращий телефон Ксяомі для ігор в бюджетному сегменті»? Дочитай до кінця, щоб дізнатись чесний вердикт знавців інтернет-магазину техніки з неабияким досвідом.
92
6 хв.

ТОП бюджетних роботів-пилососів до 10 000 грн
Хоч сучасний світ щороку задає нові правила гри, проте найціннішим ресурсом 2025 року залишається не крипта, а наш з вами час. Розумні технології та штучний інтелект впевнено проникають в усі домашні пристрої, за рахунок чого, останні стають ще більш самостійними та економлять години витрачені на підтримку затишної атмосфери в домі. Пропонуємо забути про втомлююче прибирання та миття підлоги, адже робот-пилосос готовий робити це за вас! Кібернетики вирішили розвіяти міф, що подібна клінінг-техніка, це завжди дорого. В інтернет-магазині мережі представлені моделі, які ефективно очистять все, крім вашого гаманця. Кращі недорогі роботи-пилососи вартістю до 10 000 гривень, які перевернуть уявлення про бездоганну чистоту, далі по тексту.
85
10 хв.

Samsung Galaxy S25 Ultra проти Samsung Galaxy S24 Ultra
Нарешті нова лінійка пристроїв Galaxy S25 потрапила до рук Кібернетики і ми можемо якісно порівняти флагман серії з його попередником. Він великий, потужний і ще більш продуктивний, може втерти носа більшості смартфонів преміум-класу за кількістю цікавих функцій та рівнем їх реалізації. Та чи набагато він випереджає Galaxy S24 Ultra? Оцінимо зовнішній вигляд та детально розглянемо те, що хвилює нас найбільше, бо криється всередині. Порівняємо апаратні зміни в камері і дізнаємось чи відрізнить пересічний користувач різницю в якості фото, після апгрейду постобробки. Наближається дата виходу новинки у вільні продажі, тож час визначатись: Samsung Galaxy S25 Ultra чи Samsung Galaxy S24 Ultra? Кібернетики нададуть відповідь на питання, хто ж кращий, та чи варто змінювати вашу ультра-модель до останньої.
2946
6 хв.

Що подарувати дівчині на 14 лютого
Любов у повітрі. Сердечка та цукерки. Романтичні зізнання в коханні та неймовірні побачення. Закохані знають, що 14 лютого це особливий день, коли все відчувається інакше. В дитинстві ми дарували один одному маленькі валентинки і отримати таке маленьке сердечко було надзвичайно приємно. Проте в дорослому житті ми намагаємось проявити всю свою креативність, щоб дійсно здивувати другу половинку особливим подарунком. Неважливо який ви маєте бюджет, в Кібернетики ви точно знайдете найкращий подарунок коханій на День святого Валентина.
124
8 хв.

Кращі бюджетні ігрові навушники в 2025 році
Пристойне звучання, чітка передача голосових команд, зручна посадка — це мінімальний набір характеристик, який ми очікуємо від хорошої гарнітури для геймінгу. Але чи реально поєднати всі ці критерії за умов обмеженого бюджету? Звісно, якщо шопитись в Кібернетики. Ми зазирнули в каталог kibernetiki.ua та з-поміж сотень позицій дістали кращі недорогі ігрові навушники, котрі виправдають кожну витрачену гривню. Розповімо, які драйвери, технології шумозаглушення та інші види фішок нам пропонують виробники за прайсом нижче середнього, а ще чесно зізнаємось чи можливо взагалі купити ігрові навушники до 2 000 грн, які прослужать не один рік.
588
10 хв.